ВІДЕО: Словенія — Україна 1:1. Голи і огляд (другий матч плей-офф Євро-2016)

0
36

Словенія та Україна зіграли внічию 1:1 у матчі плей-офф за право грати у фінальній частині Євро-2016. За сумою двох матчів Україна завоювала путівку до Франції на чемпіонат Європи з футболу.

Словения Украина

Незважаючи на поразку в першому матчі від України з рахунком 0:2, тренер збірної Словенії Сречко Катанець був налаштований вельми оптимістично перед повторною грою в Маріборі. На прес-конференції напередодні гри він прямо заявив, що робить ставку на швидкий гол: «Ми знаємо, що повинні робити, знаємо, що повинні забивати як мінімум двічі в основний час… В України велика перевага, але кожен, хто знайомий з футболом, знає, що поняття «дуже важко» і «неможливо» не тотожні. Один швидкий гол може змінити багато чого».

І, треба сказати, ця установка тренера словенського на швидкий гол була реалізована гравцями його команди. Вже на 11-й хвилині словенці змогли забити у ворота українців. П’ятов після подачі Новаковича невдало відбив м’яч прямо перед собою, і Цесар головою відправив його в сітку. У протиборстві двох збірних відразу з’явилася інтрига.

Гра на полі протікала у твердій, безкомпромісній манері, настрій у обох команд був на боротьбу. Досить сказати, що вже на 4-й хвилині українці і словаки ледь не зійшлися в бійці стінка на стінку — після того, як збили Коноплянку (але сам він і отримав жовту картку за надмірно емоційну реакцію).

Вирівняти гру українцям вдалося ближче до 30-й хвилині першого тайму. До цього явною перевагою володіли господарі. В самому кінці тайму біля воріт збірної України знову було дуже гаряче і словенці могли забити другий гол.

Другий тайм почався з атак на зустрічних курсах. Словенці намагалися забити другий м’яч і зрівняти рахунок за сумою двох ігор, українці робили зусилля, щоб перехопити ініціативу.

Чим менше залишалося часу до кінця матчу — тим активніше рвалися в атаку словенці. І господарі мали кілька моментів, щоб засмутити українців і перевести зустріч в овертайм. Проте гостям пощастило. Збірна України не тільки втримала свої ворота недоторканими, але 7-й компенсованій хвилині (!) примудрилася зрівняти рахунок.

Після кутового і помилки словенського захисника три футболісти збірної України вийшли проти голкіпера словенців. Кравець віддав пас на Ярмоленка, а той переправив м’яч у ворота-1:1.

Таким чином, збірна України може збирати валізи на Євро-2016 у Франції.