Українські спецслужби: ФСБ Росії планувала викрасти Пашинського і Парубія

0
60

Пашинский

Українські спецслужби мають інформацію про можливу спецоперації ФСБ Росії проти першого віце-спікера ВР Андрія Парубія та голови комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони Сергія Пашинського.

Відповідну інформацію «Українській правді» повідомили джерела в українських спецслужбах.

Парубий

За інформацією співрозмовника УП, Парубія і Пашинського планували викрасти і доставити в Росію.

Співрозмовник пояснив, що таким чином у Росії хочуть організувати відкритий судовий процес із залученням слідчого комітету РФ і звинуватити українських високопосадовців у причетності до трагічних подій 2 травня 2014 року в Одесі.

Згідно отриманої інформації, у Росії планують побудувати звинувачення на тому, що нібито Парубій особисто курирував дії самооборони Одеси під час масових заворушень 2 травня. Звинувачення стосовно Пашинського збиралися побудувати на тому, що він нібито також причетний до цього процесу.

В якості виконавців викрадення, за словами співрозмовника, ФСБ планувала використовувати дві групи агентів, які є громадянами України.

«Заплановано проведення в Москві так званого «трибуналу над українськими націоналістами», з метою використання Парубія і Пашинського в якості головних обвинувачених у цьому процесі, оскільки процес над Савченко (льотчик, а нині депутат Надія Савченко, яку взяли в полон, а потім викрали і заарештували в Росії — УП) провалився», — сказав співрозмовник.

«Українська правда» звернулася до першого віце-спікера Андрію Парубію з проханням підтвердити, або спростувати цю інформацію.

Він не став коментувати, але підтвердив, що, починаючи з середи, 22 квітня вперше з моменту призначення на державні посади погодився на супровід державної охорони.

«Я можу підтвердити, що з сьогоднішнього дня на короткий проміжок часу я дав добро на надання мені передбаченої законом державної охорони на вимогу українських спецслужб, які володіють інформацією про загрозу моєму життю», — сказав Парубій.

Як відомо, під час подій в Одесі Парубій був секретарем РНБО, а Пашинський тимчасово виконував обов’язки глави Адміністрації президента.

Парубій після призначення на посаду секретаря РНБО відмовився від державної охорони. 24 грудня 2014 йому під ноги в центрі Києва кинули гранату.

Дивіться також:

Чому у Пашинського очі на лоб полізли? ФОТО.

Жесть: син Пашинського не встиг видалити фотографії з мережі. ФОТО.

Розслідування BBC: стрілянину почали снайпери Майдану.

© Стрес-служба stuki-druki.com

<<< Маразм міцнішає…

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here