У Костянтина Хабенського і Ольги Литвинової народилася дівчинка

0
32

Ольга Литвинова в одній з московських клінік народила дочку актора Костянтина Хабенського.

3 червня 44-річний російський актор Костянтин Хабенський вдруге став батьком: його дружина Ольга Литвинова народила йому дівчинку.

Народжувала Ольга в одній з московських клінік, хоча спочатку пара планувала, що пологи пройдуть в Іспанії. Однак у зв’язку з тим, що Ольга народжувала дещо раніше строку, до Іспанії доехть не встигли. Відомо, що Ольга і маля почувають себе добре.

Раніше актор пояснював, чому він хоче, щоб дружина народжувала за кордоном: «Я хочу, щоб вона народжувала в Барселоні. Тоді у дитини буде подвійне громадянство. Та й старший син там. Ну, і щоб сховатися від журналістів».

Про те, що в родині очікується поповнення, актор вперше повідомив на початку лютого.

Костянтин Хабенський і Ольга Литвинова

Хабенский и Литвинова 2

Хабенский и Литвинова 3

Хабенский и Литвинова 4

Як відомо, у актора є 8-річний син Іван. У 2008 році мама хлопчика — чоловіка Хабенського Анастасія Смирнова — померла від раку після тривалого лікування. Актор залишився з 1,5-однорічним сином на руках.

Пізніше Хабенський створив благодійний фонд для допомоги онкохворим дітям, а незабаром зблизився з актрисою-колегою по театру Ольгою Литвинової. Пара таємно розписалася в 2013 році. Ольга і Костянтин просто зареєстрували свої відносини і вже після повідомили колегам.

Тільки минулої зими актор вперше вийшов у світ разом з новою дружиною, і вже пізніше вона з’явилася з кругленьким животиком, так що стало зрозуміло, що пара чекає поповнення.

Для Ольги це перша дитина.

До Костянтина у актриси був роман з Максимом Віторганом.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here