Діма Білан ліг в клініку на операцію

0
29

Відомий російський виконавець Діма Білан готується до серйозної операції.

Російський виконавець Діма Білан зізнався, що у нього проблеми зі здоров’ям.

Про це стало відомо, коли артист, який був номінований в номінації «Співак року», не з’явився на церемонії «Звукова доріжка МК». Як виявилося, він ліг у лікарню і готується до серйозної операції.

«Я довго тягнув, але настав час, коли все-таки треба зайнятися здоров’ям», – пояснив Діма під час сеансу відеозв’язку з залом «Крокус Сіті Хол».

Шанувальники стали гадати, що сталося з їхнім кумиром. Згадали, що на початку минулого року артиста вразив сильний гастрит. Він призвів до втрати ваги. Хоча Діма довгий час не наважувався говорити про це.

Щоб гастрит не переріс у виразку шлунку, лікарі порадили Дімі не тільки налагодити харчування, але і перестати нервувати. Постійні зйомки, гастролі, інтерв’ю цьому, звичайно, не сильно сприяли цьому.

«Тепер пізнаю, що таке є кожні два-три години маленькими порціями. Вранці варю каші: рисову, вівсяну, манну. Вже сам вмію, і дуже непогано виходить», – розповідав тоді артист.

А в кінці 2016-го зірку госпіталізували. Тоді Білан оприлюднив своє фото з лікарні, де лежить під крапельницею. Виявилося, що виконавець протягом кількох днів погано себе почував довелося їхати в поліклініку.

Чим хворий Білан на цей раз, він поки не повідомляє.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here