ВІДЕО: Анна Калашникова записала пісню для батька своєї майбутньої дитини

0
62

Телеведуча і модель Анна Калашникова записала пісню і зняла кліп для батька своєї майбутньої дитини.

Анна Калашникова поет

Ведуча, модель і актриса Анна Калашникова складається у відносинах з немолодим, але дуже багатим бізнесменом, ім’я якого вона ретельно приховує. За чутками, коханець Калашнікова одружений і не може публічно заявити про себе як про батька її дітей.

Зате він в змозі забезпечити Ганні красиве життя. Модель регулярно отримує від нього подарунки — елітне житло за 40 мільйонів, іномарку, не кажучи вже про дрібниці на зразок прикрас, квітів і т. д. і т. п.

Цього разу Калашникова вирішила відповісти коханцеві і підготувала для нього особливий презент. Днями батько майбутньої дитини Анни відзначив день народження, і з цієї нагоди вона записала для нього пісню.

«У мого улюбленого було свято. Я довго думала, чим би я могла його здивувати і порадувати, не спала кілька ночей. А потім мене осяяло Він обожнює пісню Supergirl групи Reamonn, і я вирішила переспівати її, тільки російською. Текст до свого імпровізованому твору я написала сама. Цей трек – моє зізнання в любові. Мені хотілося показати, як сильно я його люблю, як люблю і пишаюся ним. Він найкращий чоловік на Землі. Таких більше немає. Мені правда з ним пощастило», — зазначила Калашникова.

На відео Калашникова зізнається в любові обранцеві, наспівуючи рядки власного твору.

Не так давно день народження відсвяткувала і сама Ганна, але бути присутнім на її святі чоловік не зміг. Зате через кілька днів, повернувшись з робочої поїздки, він вручив коханій ключі від розкішних апартаментів в елітному житловому комплексі столиці. Коханий Анни Калашнікова подарував їй квартиру за 40 мільйонів.

«Для мене це стало повною несподіванкою. Він любитель дивувати! Але, якщо чесно, думала, що подарує будиночок біля моря де-небудь в Іспанії. Квартира дуже велика, майже 150 метрів, там вільне планування, маються на увазі чотири кімнати. Є первинна обробка, навіть дещо з меблів. Але деякі моменти хочу змінити – скоро почну ремонт», – розповідала Калашникова.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here