Український омбудсмен вимагає закрити сайт «Миротворець» і покарати причетних до поширення персональних даних

0
56

демотиватор Антон Геращенко

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська звернулася до СБУ та МВС покарати осіб, причетних до публікації персональних даних на сайті «Миротворець» і закрити сам сайт.

Про це йдеться у відповіді представника Лутковської у відповідь на запит «Українських новин».

Її представник відправив листа силовикам з вимогою встановити осіб, причетних до незаконного зберігання, використання та поширення на сайті персональних даних громадян і притягнути їх до кримінальної відповідальності згідно з законодавством.

Також офіс омбудсмена просить правоохоронців вжити заходів для блокування доступу на території України до цього сайту.

«У відповідності зі статтею 23 Закону України «Про захист персональних даних» Міністерство внутрішніх справ і Службу безпеки України направлено листа з вимогою встановити осіб, причетних до незаконного зберігання, використання та поширення на сайті «Миротворець» персональних даних громадян України, притягнути їх до кримінальної відповідальності, а також вжити заходи для блокування доступу користувачів на території України до цього інтернет-ресурсу».

Однак, як ми вже повідомляли раніше, сайт стукачів «Миротворець», який в порушення Конституції і законів публікував персональні дані про громадян України ще раніше припинив свою роботу. Про що керівництво сайту повідомило в твіттер-акаунті проекту.

Миротворец закрывается

Нагадаємо, на скандальному сайті «Миротворець» за два дні до вбивства Олеся Бузини і Олега Калашникова були опубліковані їх телефони та адреси.

скан Миротворец Бузина

Додамо, що сайт «Миротворець» курирував нардеп і радник глави МВС Антон Геращенко. Як зізнавався сам Геращенко, на базі «Миротворця» вже понад 32 тис. «підозрюваних у сепаратизмі». Неофіційно міліція співпрацює з ресурсом. «Це повністю волонтерський проект, люди, які його роблять, не знайомі особисто, знають один одного по інтернету. До мене звернулися в минулому році з проханням допомогти розкрутити цей сайт, щоб якомога більше громадян могли співпрацювати з ресурсом, передавати інформацію про терористів, сепаратистів», — вказував Геращенко.

Таким чином, якщо кого в першу чергу і карати за цей злочинний сайт — так це Антона Геращенка.

См. також про Антона Геращенка — «Як Антон Геращенко продав і пропив «Чортове колесо». ВІДЕО»

© Стрес-служба stuki-druki.com

<<< Маразм міцнішає…

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here