У Грузії попередили: грузини в уряді України — не зовсім грузини. Звернення інформаційно — аналітичного агентства ГРУЗИНФОРМ до українців

0
64

Грузинське інформаційно-аналітичне агентство попередило українців щодо «грузинських» міністрів в уряді України: «Made in USA» — «Зроблено в США». Потім нарікайте на себе…

Сделаны в США

Звернення інформаційно — аналітичного агентства ГРУЗИНФОРМ до братнього українського народу публікується з єдиною метою — щоб потім, коли на Україні розберуться в своїх нових «друзів» і назвуть нинішніх керівників своїми іменами, нам, грузинам, не довелося вибачатися і розбирати завали Майдану» у відносинах з українцями, як сьогодні нам належить зробити у відносинах з абхазами і осетинами…

Необхідно вже сьогодні пояснити українському народові, що суб’єкти з грузинськими прізвищами, які ошиваються в київських коридорах влади і воюють з Південно-Сходом, не є грузинами у звичному для українців розумінні. Це — не добродушні і гостинні кавказці, які шанують національні традиції та інститут сім’ї, які обожнюють батьків і лицарі по відношенню до жінки, веселі тамади, у своїх тостах оспівують історію своєї вітчизни та її героїв!

Всі вони є вымуштрованными в таборах «Відсічі», фонд Сороса та інститутах «Свободи», «IRI» і «NDI» диверсантами США, агентами впливу Заходу, найманцями, яких з грузинської нацією нічого, крім грузинської прізвища, не пов’язує. ЦРУ за спеціальними критеріями підбирала цю категорію людей і зробила їм було зроблено пропозицію, від якого ніхто з них ще не відмовлявся: або залишитися нікому не потрібними невідомими невдахами, або стати господарями цьому житті, над якими буде навіть не Бог, а лише Білий дім!

Ось тому «грузини», якими сьогодні укомплектовують київську владу, ураз і з неприхованою радістю відмовилися від грузинського громадянства, щоб натомість отримати українське для виконання знову отриманих з Держдепу інструкцій. А завдання перед ними поставлено та ж, що і раніше в Грузії — довести Україну до стану повного колапсу, щоб потім її оптом і в роздріб за символічною ціною розхапали США і Європа, синки американських байденов і місцевих олігархів…

 

«Майдан — 1»: «КОЛЬОРОВА РЕВОЛЮЦІЯ»

Ви пам’ятаєте, як все починалося? Україна і Грузія — дві колишні республіки СРСР, історія яких останні 10 років пишеться під копірку у Держдепі США. Стратегічне геополітичне місцезнаходження і природні ресурси — ось причини, за якими білоголовий орлан (символ США, зображений на їхньому гербі) мертвою хваткою вчепився кігтями в межують з Росією дві пострадянські країни!

Для цього, одна за одною, в 2003 і 2004 роках, в Грузії і на Україні США провели «кольорові революції» — «Рожеву» і «Помаранчеву» — і призначили президентами своїх резидентів — Михайла Саакашвілі (Саакян) і Віктора Ющенка. Обидва отримали вища освіта на Україні (Ющенко — Тернопільський фінансово-економічний інститут; Саакашвілі — Київський університет ім. Т. Шевченка), обидва служили в прикордонних військах КДБ СРСР (Ющенко — на радянсько-турецькому кордоні поблизу Ленінакана, Вірменська РСР; Саакашвілі — в міжнародному аеропорту «Бориспіль», що обслуговує «Інтурист»), обох одружили на іноземках (Ющенко — на громадянці США Катрін — Клер Чумаченко, рід. у 1961 р. в Чикаго, штат Іллінойс, закінчила Джорджтаунтский університет; Саакашвілі — на громадянці Нідерландів Сандрі — Рулофс Рулофс, рід. в 1968 р. в громаді Терензен провінції Зеландія на південному заході Нідерландів, закінчила Інститут іноземних мов у Брюсселі і Міжнародний інституті прав людини у Страсбурзі).

Незважаючи на те, що Ющенко і Саакашвілі дружили сім’ями, а 23 листопада 2006 року, в третю річницю «Трояндової революції», Ющенко навіть став хрещеним батьком молодшого сина Саакашвілі — Ніколоза, Саакашвілі на президентських виборах підтримав Юлію Тимошенко (Григян), яка, зруйнувавши революційним тандем з Ющенком, змусила його у 2009 році піти у відставку. Потримав, як завжди, в повному обсязі: тисячі м’язистих агітаторів від правлячої в Грузії партії «Національний рух» під командуванням відомого «політтехнолога «Василича»Гіві Таргамадзе, які пройшли тренінги «грузинського Гебельса» — секретаря Радбезу Гігі Бокерія, а також фінансами, пропагандою і зарубіжними лобістами.

Треба зазначити, що Саакашвілі завжди «дбав» про Україну не менше, ніж щодо Грузії не тільки з ідеологічних мотивів — як про другий країні, де досягнення «кольорової революції» повинні були бути збережені у що б то не стало! Весь злочинний світ, який Саакашвілі витіснив з Грузії, осів у єдиною для нього доступною країні — Україні, а послугами злодійського світу Саакашвілі скористається не раз — і провокуючи «злодійські бунти» в грузинських в’язницях з метою розправи, і як інструмент тиску на політичних супротивників, і як традиційний метод рекету бізнесменів з метою особистого збагачення, і як виконавців — кілерів під час державних переворотів, подібних до «Майдану».

Але і Ющенко в боргу перед Саакашвілі не залишився, поставивши України для ВІЙНИ 08.08.08. озброєння, фахівців і воїнів…

«Майдан — 2»: «АРАБСЬКА ВЕСНА»

Незважаючи на те, то Ющенко (треба віддати йому належне!) віддав владу демократично (грузинський народ пишався і ставив у приклад влади Саакашвілі президентські вибори 2010 року в Україні!), а Саакашвілі до 2012 року чіплявся за владу і двічі — 7 листопада 2007 року та 26 травня 2011 року — влаштував масові криваві побоїща, результат був один — на Україні і в Грузії помінялася влада. В результаті:

— у Грузії екс — президента Саакашвілі грузинський народ у 2012 році з ганьбою вигнав з Грузії, а зараз з нетерпінням чекає назад, щоб посадити на лаву підсудних, так як проти нього вже порушили і продовжують порушувати кримінальні справи і розпочато процедуру оголошення його в розшук по «Червоному циркуляру» Інтерполу. (Грузинський народ боїться тільки одного — що Мішу з Києва, минаючи Тбілісі, відразу заберуть в кайданах до Гааги, щоб судити за злочини проти людяності в серпні 2008 року в Цхінвалі, і він уникне екстрадиції в Тбілісі, де йому чекає «теплий прийом»,,,);

— а Україна під керівництвом нового президента — тезки Ющенко Януковича — відмовилася від курсу на вступ до НАТО і скоригувала Угоду про асоціацію з Євросоюзом.

Реакція США не забарилася — на Україні влаштували «Майдан — 2», але вже у вигляді «Арабської весни». На черзі — «Українська весна», але трохи згодом — тому, що нова влада Грузії — коаліція «Грузинська мрія» і прем’єр-міністр Гарібашвілі, навчені прикладом України, поспішили оголосити євроатлантичний курс Грузії безальтернативним…

УКРАЇНА і ГРУЗІЯ — одна доля двох країн…

Отже, завдяки ставленикам США і профінансованим ними громадянських воєн — госпереворотам, брати почали стріляти у братів: українці — в українців і росіян, грузини — у абхазів і осетин, в результаті чого Грузія і Україна втратили своїх громадян, державний суверенітет і територіальну цілісність: Грузія втратила Абхазію і Південну Осетію (Цхінвальський регіон), а Україна — Крим і Південний Схід (Новоросія).

Але новим київським владі в США не довіряють (у Вашингтоні зневажають Україну, як і всіх інших — екс посол США Джон Теффт назвав Державний гімн України «заупокійним виттям, від якого дохнуть мухи!») і тому укомплектовують її своїми перевіреним кураторами, в першу чергу — з команди Саакашвілі. Ось тому в 45-мільйонної Україні «не знайшлося» десятка грамотних менеджерів і міністрами довелося запрошувати іноземних екс-чиновників, у тому числі — з 2,5 мільйонній Грузії, яку вони довели до повного економічного, фінансового, соціального і політичного кризи.

Міністром фінансів призначено Наталю Єресько — громадянка США, співробітниця Держдепу і колишня завідувачка відділу посольства США в Україні, подруга дружини Ющенка — Кетрін — Клер Чумаченко, стан якої наближається (або перевалило) за мільярд.

Після загадкової несподіваної смерті в Лондоні екс-міністра економіки Грузії Кахи Бендукідзе, практично вже кілька місяців колишнього в. о. міністра економіки України, міністром економіки призначили Айвараса Абромавичуса — громадянина Латвії, хорошого баскетболіста і посереднього бізнесмена.

Зайве повторювати і без того загальновідомі факти з біографій нинішніх керівників України, серед яких важко зустріти етнічного українця або православного — суцільні адепти тоталітарних релігійних сект (полууниат Порошенко, сектант Турчинов, саєнтологія Яценюк та ін), в якій багато представників не тільки релігійні, але і сексуальних меншин (повна гамма ЛГБТ). Недалеко пішли від них «грузинські реформатори», якими сьогодні укомплектовують українську владу.

Міністром охорони здоров’я призначено Олександр Квіташвілі, за освітою — історик, фахівець з новітньої історії Європи та США, отримав ступінь магістра в сфері державного управління в Школі державного управління імені Роберта Ф. Вагнера Нью-Йоркського університету. Працював у фінансовому та адміністративному департаменті Медичного центру Атланти, в Інституті Схід-Захід (EastWest Institute — EWI) в Нью-Йорку.

Але Квіташвілі працював і в Грузії: у 1995-1997 роках був заступником керівника Грузинської місії Комітету допомоги об’єднаної методистської церкви і виконував обов’язки керівника місії цієї релігійної секти!

У 2008 році Саакашвілі призначив Квіташвілі міністром праці, охорони здоров’я та соціального захисту Грузії, де він пропрацював 2 роки. Це був один з найпохмуріших періодів у цій сфері — брудні, напівзруйновані лікарні і смертельно хворі, які заради операції закладали в банки або просто продавали за заниженими цінами свої квартири, залишаючи сім’ї без даху над головою. Лікарні і поліклініки в масовому порядку закривалися, їх будівлі продавалися, медичний персонал нещадно скорочували, решта сиділи без зарплати. Паралельно створювалися елітні приватні клініки, куди простим громадянам вхід заказано за захмарних розцінок.

На посаді міністра Квіташвілі запам’ятався в Грузії і курйозами: для того, щоб Саакашвілі в черговий раз перед телекамерами «відкрив» неіснуючу сільську лікарню або поліклініку, Квіташвілі укомплектував набір сучасної медичної апаратури, яка за пару годин до приїзду Саакашвілі доставлялася на місце і увозилась відразу ж після його відбуття! У Грузії багато сміялися, коли в розмові з «турботливим» президентом уявні хворі, які лежать у ліжках … в краватках, очманівши від радості, піднімали ковдру, з-під якого визирали … туфлі! Такі ж «реформи» готує Квіташвілі і українцям…

У 2010 році Саакашвілі призначає сектанта Квіташвілі ректором Тбіліського державного університету ім. В. Джавахішвілі, що в Грузії і в самому ТГУ викликало хвилю обурення з-за його нетрадиційної релігійної орієнтації. Додамо, що на виборах президента Грузії минулого року — 2013 році — Квіташвілі очолював виборчий штаб кандидата від партії Саакашвілі «Нацрух», лідери якої сьогодні знаходяться у втечі або у в’язниці, звинувачені у багатьох найтяжчих кримінальних та адміністративних злочини.

ГРУЗИНФОРМ припускає, що навіть незважаючи на підтримку сектанта Яценюка, Квіташвілі протримається на новій посаді в Україні дуже недовго, але зруйнувати всю систему охорони здоров’я встигне.

Ще більшою ляпасом грузинському народу є призначення 1-им заступником міністра внутрішніх справ України 36-річної Екі Згуладзе, яка сьогодні, 8 грудня, прилетівши з Парижа до Києва, зустрічається з міністром ВД Арсеном Аваковим (Авакяном). 7 років — з 2006 по 2012 рік включно — вона пропрацювала в Грузії 1-им заступником «легендарних» катів — міністрів ВД Вано Мерабішвілі і Бачо Ахалая, а в 2012 році, правда, всього 1 місяць, навіть виконувала обов’язки міністра ВД.

Це були саме ті, безпрецедентно страшні в історії Грузії роки, коли Грузія вийшла на 1-е місце в Європі і 2-е у світі за кількістю ув’язнених і засуджених (близько 200 тисяч!). Коли серед білого дня поліція на вулиці в упор розстрілювали тільки на підставі підозри, виконуючи наказ Саакашвілі — «НУЛЬОВА ТОЛЕРАНТНІСТЬ! ДОЗВОЛЯЮ ПОВСЮДНО ЗАСТОСОВУВАТИ ЗБРОЮ! — В ТЮРМУ!». У в’язницю відправляли і підлітків — на 8 років за крадіжку футбольного м’яча з спортзалу, або за буханець хліба; бізнесменів, який «добровільно» переоформляли на друзів і родичів керівників МВС свій бізнес і майно! КОЛИ В ГРУЗИНСЬКИХ В’ЯЗНИЦЯХ ПІДДАВАЛИ НЕБАЧЕНИМ ТОРТУРАМИ — дорослих чоловіків і підлітків катували віниками і палицями через анальний отвір, примушував до орального сексу зі спеціальною категорією тюремних ґвалтівників, а також гвалтували жінок і сестер укладених на очах у чоловіків і братів! (Нова влада Грузії надійшла гуманно, знищивши понад 50 тисяч відео, на які, за замовленням маніяка — збоченця Саакашвілі, були записані ці тортури і переглядом яких він розважався по вечорами). А каральні операції поліції 7 листопада 2007 року та 26 травня 2011 року проти мирних акцій протесту, що вразили навіть США і залившие кров’ю вбитих і поранених центральний проспект Тбілісі, увійшли в історію нарівні з каральними операціями фашистів, про це знімають фільми, пишуть книги…

Але Ека Згуладзе був набагато небезпечніше всіх цих бригад смерті і ґвалтівників. Як проста дівчина, яка по американській шкільній програмі «Freedom Support Act» виїхала в США, в Оклахому, вчиться в американській школі і росте на ранчо серед буйволів і антилоп в пригревшей її сім’ї американських фермерів стала другим особою воєнізованої структури — МВС Грузії?! Структурі, наводить жах на всіх громадян Грузії і об’єднала в собі і КДБ, і Департамент прикордонної охорони, і Департамент Морської охорони, Внутрішні війська Грузії, і Департамент охоронної поліції?!

Так, на всі високі посади в уряді, в міністерства і в Парламент особи жіночої статі потрапляли тільки через ліжко Саакашвілі – секс одноразовий або тривалий, традиційний або збочений, але посаду Згуладзе — Першого заступника міністра внутрішніх справ Грузії при Саакашвілі — не була синекурою…

Отже, повернувшись до Грузії після закінчення школи в США, тендітна дівчинка по імені Ека спочатку працює перекладачкою в італійській нафтокомпанії, а потім переходить в TACIS, в програму технічної допомоги Євросоюзу. У 1999 році стала працювати в проекті середньої освіти Світового банку під керівництвом якогось Джона Ченела і саме в ці роки потрапляє в поле зору ЦРУ, хоча, як сама зізнається, «ні в якій галузі не стала фахівцем». Ось після цього з особливого поверху МВС Грузії, де працювали американські специ і куди навіть наближатися іншим працівникам заборонялося, всесильного міністра ВД Вано Мерабішвілі — «хребту поліцейської держави» — видали рекомендацію: призначити Згуладзе своїм 1-им заступником. І дуже скоро її видадуть заміж вдруге за іноземного розвідника — француза. Чоловік Екі — Рафаель Глюксман, син відомого антирадянщика і русофоба, філософа з Парижа Андре Глюксмана, громадського діяча єврейського походження з молдавськими і чеськими корінням. Рафаеля Глюксмана Саакашвілі оформляє своїх радників і виплачує йому астрономічну зарплату в десятки тисяч євро. Питання — за що?

Примітно, що дід Рафаеля з материнської сторони був одним з перших агентів Радянського Союзу в Палестині, Італії і навіть фашистської Німеччини. Сім’я Рафаеля, як зізнається він сам, ніколи не мала почуття національної чи релігійної належності: «Пам’ятаю афганські делегації, членів визвольного руху Латинської Америки, або дисидентів з Східної Європи і Росії, навіть Чарльз Буковський побував у нас…».

Перша і безпосередня зв’язок Глюксмана — молодшого з Грузією і Саакашвілі була встановлена в Україні. У Києві Рафаель перебував разом зі знімальною групою в період виборів. Фільм, який був знятий, вийшов під назвою «Orange 2004». «Пам’ятаю, ми на Хрещатику знімали хвилювання помаранчевої революції. Тут же ми зустрілися з грузинськими активістами, треба сказати, що їх ентузіазм переважав над українським, вони до всього були готові. Одним словом, я розмовляв з активістами, коли для зустрічі з ними в намет увійшов Міша. «Ось, поспілкуйтеся з нашим президентом, він говорить по-французьки »- згадує Рафаель, на якого. Саакашвілі справив величезне враження, вони відразу ж подружилися. «Коли я вперше зустрів Михайла Саакашвілі, відразу зрозумів, що він правий!» — каже чоловік Згуладзе.
Під час серпневої війни 2008 р. Рафаель терміново оформив контракт з французьким каналом і 12 серпня разом зі знімальною групою приїхав до Грузії, планувалася зйомка тригодинного фільму під назвою «УДАР ІМПЕРІЇ» (Empire Strikes Back).

До відома адептів Саакашвілі: ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ЗАГОЛОВОК ФІЛЬМУ! І ПІСЛЯ ЦЬОГО ВИ ЩЕ БУДЕТЕ СТВЕРДЖУВАТИ, ЩО ВІЙНУ ПОЧАЛА РОСІЯ?!

Щоб зняти перші кадри військових дій група Рафаеля вирушила в напрямку Гори, однак у підступів до міста їх зупинив російський блок-пост. Зрештою, в три години ночі вдалося зустрітися з генералом російської армії Борисовим: «Як тільки Борисов увійшов, подивився на мене і запитав: «Ти — блакитний? Що це за збіговисько педерастів! Повертайтеся в свою країну і користуйтеся тамтешніми неграми. Тут вам не Європа!» — розповідає Рафаель…

Саме після цього Він залишається в Грузії, починає писати про Саакашвілі книгу і його одружують на Екє Згуладзе: «Мою маму, яка не визнає ні одну релігійну, мовну чи національну приналежність, вражає, що моя дружина шеф поліції, заступник міністра внутрішніх справ в тій країні, яка протистоїть загарбницької політики Росії. Це відмінно вписується в правила внутрішнього розпорядку нашої родини, для моєї мами головне твердість!» — пише Глюксман.

Але повернемося до Екє Згуладзе: в сферу обов’язків першого заступника міністра головного силового відомства Грузії — єдиної опори диктатора Саакашвілі, 9 років тримала Грузію в терорі — входили і зв’язки з іноземними спецслужбами, і антиросійська підривна пропаганда на Північному Кавказі, і кураторство ідеологічних диверсантів під дахом МВС Грузії — приміром, телекомпанії «ПІК» на чолі з журналістом» Олегом Панфіловим і запрошеними на роботу в МВС російськомовними блогерами. Легалізація бойовиків в панкиською ущелиною, надання їм громадянства Грузії, Антитерористичний центр МВС Грузії з таємними підрозділами в республіках Північного Кавказу — ось лише частина діяльності Згуладзе, що починала свою кар’єру як звичайна НПОшница.

Українці!

Головні шокуючі призначення чекають вас попереду — заступником міністра юстиції України може бути призначена «проблемна» дівиця Ека Ткешелашвілі — екс-секретар грузинського Радбезу — 08.08.08., і в фіналі — сам Міхеїл Саакашвілі! А якщо в найближчі дні ви почуєте, що направляються колишні грузинські чиновники прізвища Адеішвілі, Ахалая або Топуридзе — колишній міністр юстиції і керівники каральних підрозділів МВС Грузії — то знайте: київська влада призначає на посади безпринципних, холоднокровних, досвідчених мафіозі і вбивць міжнародного рівня, які втопили Грузію в крові! Їх руками і під нешкідливим личком Згуладзе президент Порошенко і прем’єр Яценюк почнуть на Україні звичайні постреволюційні зачистки і розправу зі своїми конкурентами — політичними, по бізнесу або просто з непокірними і обдуреними вояками, які пройшли Майдан, Донецьк і Луганськ. Тому що місцеві кадри, навіть міністр ВД з гомосексуальною орієнтацією Арсен Аваков, на це «не підпишуться»…

ГРУЗИНФОРМ
8 грудня 2014 року
Грузія, Тбілісі

© Стрес-служба stuki-druki.com

<<< Маразм міцнішає…

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here