ВІДЕО: Стівен Сігал показав дружину в програмі «Нехай говорять»

0
52

Відомий актор і майстер східних єдиноборств Стівен Сігал разом з дружиною Батсухийн Эрдэнэтуяа взяв участь у програмі «Нехай говорять».

Стивен Сигал с женой

Нещодавно отримав російське громадянство зірка Голлівуду Стівен Сігал взяв участь у програмі Андрія Малахова «Пусть говорят». У шоу відомий актор і майстер бойових мистецтв розповів подробиці свого рішення отримати паспорт громадянина Росії.

Крім того, Стівен Сігал показав свою молоду дружину — монголку за національністю — Батсухийн Эрдэнэтуяа. Вона побувала в студії телешоу і розкрила деякі подробиці сімейного життя із зіркою.

Батсухийн Эрдэнэтуяа — дружина Стівена Сігала

Батсухийн Эрдэнэтуяа

Як відомо, Сігал — буддист. Також як і його дружина. У шлюбі з Батсухийн Эрдэнэтуяа складається з 2001 року. Дружина Сігала в минулому — монгольська професійна танцівниця.

У пари є син Кунзан. Зараз йому 7 років.

Стівен Сігал з дружиною і сином Кунзаном

Стивен Сигал с женой и сыном

Всього у Стівена Сігала семеро дітей. При цьому сам актор обмовився в студії: «поки семеро». В цей момент Андрій Малахов пожартував, що Сігалу, як громадянину Росії, тепер покладено материнський капітал. «Добре», — схвально сказав по-російськи актор.

Як пояснив Сігал, він росіянин монгол, так що в його тязі до історичної батьківщини немає нічого дивного. Актор зізнався, що під час численних подорожей по Росії він полюбив ікру, пельмені, шашлик, борщ. У свою чергу Батсухийн, дружина голлівудської знаменитості, відкрила таємницю, що завжди суворий і на перший погляд суворий і владний Сігал будинку абсолютно інша людина.

Як розповіла Батсухийн, коли вона вперше побачила майбутнього чоловіка, то подумала: який же він гарний, але не більше того. Їй ніколи б не прийшло в голову, що ця людина стане її чоловіком.

«Вдома у нього інший вираз обличчя. Вдома він інший. Він дуже м’який і ніжний усередині. Принаймні, він ніколи не намагався зробити нічого такого, що показує у фільмах, і ніколи не тренувався на мені», — розповіла дружина Сігала.

Стівен Сігал з дружиною Батсухийн Эрдэнэтуяа. Хай говорять

Нагадаємо, майстер бойових мистецтв і актор Стівен Сігал за свою кінокар’єру знявся у більш ніж 120 фільмах, серед яких бойовики «В облозі», «Мачете», «Смерті всупереч», «Смертельний удар» і багато інших.

3 листопада 2016 року стало відомо, що Президент Росії підписав указ про прийом в громадянство Росії американського актора та продюсера Стівена Сігала.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here