Володимир Стержаков — біографія, інформація, особисте життя, фото, відео

0
68

Владимир Стержаков

Володимир Олександрович Стержаков. Народився 6 червня 1959 року в Талліні. Російський актор театру і кіно.

Володимир Стержаков народився 6 червня 1959 року в Талліні.

Батько працював будівельником і теслею, чудово танцював і співав, мав гарний голос.

Мати працювала в дитячому садку прибиральницею і нічний нянечкою, мала ідеальний слух, знала багато народних пісень — до неї навіть зверталися за консультацією фольклорні колективи.

У роки війни батько партизанив у смоленських лісах, дійшов до Кенігсберга. Мати нацисти викрали в рабство до Німеччини, де вона провела майже чотири роки. Пізніше вона багато розповідала синові про ті жахи, які їй довелося пережити. Актор згадував, що коли на початку 2000-х їй запропонували компенсацію, він відмовляв маму: «Не здумай брати ці гроші! Це брудні гроші». Але вона не послухалася.

Сім’я була багатодітною, Володимир був самим молодшим.

Має двох старших сестрет Галину і Світлану, вони живуть в Талліні. Там же поховані його батьки.

Батьки Володимира Стержакова

Родители Владимира Стержакова

Володимир Стержаков в дитинстві з мамою

Владимир Стержаков в детстве с мамой

Театром Володимир захопився в старших класах — друзі показали оголошення в газеті «Вечірній Таллін» про набір в театральну студію місцевого драмтеатру. Він вирішив спробувати. Його взяли. Вдень він був у школі, а ввечері поспішав у театральну студію при Російському драматичному театрі Естонської РСР.

У школі вчився добре. І директор школи порадив Стержакову йти в театральний. В 1976 році після закінчення школи поїхав до Москви. Однак перша спроба виявилася невдалою. Зате через рік він зміг вступити відразу в три навчальних заклади: Театральне училище імені Щукіна, ВДІК і Школу-студію МХАТ. Вибрав останню.

У 1981 році закінчив Школу-студію МХАТ, далі був прийнятий в трупу Художнього театру п/р Олега Єфремова.

Незабаром йому прийшла повістка в армію. Він згадував: «Я один з небагатьох акторів Мхату, хто пішов служити. Коли я прийшов на призовний пункт, воєнком, злякавшись, запитав: «Єфремов знає?» Дізнавшись, що ні, не хотів мене брати: «Так мене Єфремов вб’є! Іди давай, повертайся додому! Навіщо тобі служити? Зараз ми тебе влаштуємо в Театр Червоної армії». «Ні, — вперся я. — У мене дід загинув на війні, батько воював. Мама була в полоні. Вони мене не зрозуміють, якщо я не піду служити». І з гордістю можу сказати, що я відслужив належний термін у гвардійському саперному полку під Ростовом Великим».

Після демобілізації повернувся в театр. Після розділу трупи працював у Мхаті імені А. П. Чехова, серед його робіт: «Горе від розуму» Грибоєдова; «Тартюф» Мольєра — Клеант; «Качине полювання» Олександра Вампілова — Саяпін; «Маленькі трагедії»; «Мишкін ювілей».

З 1986 року почав зніматися в кіно, дебютувавши в картинах «Плюмбум, або Небезпечна гра» (бармен) і «Льотне пригода» (пілот Боря).

Володимир Стержаков у фільмі «Плюмбум, або Небезпечна гра»

Владимир Стержаков Плюмбум или Опасная игра

Далі були «Коли мені буде 54 роки», «Повість непогашеного місяця» (Каннер), «Ворог народу — Бухарін» (Кольцов Михайло Юхимович), «Таксі-блюз» (музикант), «Повернення «Броненосця»» (Любимо Поліщук), «Фатальні яйця» (Моржанский) та ін.

Володимир Стержаков у фільмі «Повернення Броненосця»

Владимир Стержаков Возвращение Броненосца

У кризові 1990-ті акторові, щоб прогодувати сім’ю, доводилося працювати на різних роботах — він не гребував нічого: мив підлоги, і навіть пляшки збирав, а коли зміг купити машину — підробляв приватним візництвом. «Отрепетируешь в театрі, ввечері сядеш за кермо і всю ніч крутиш кермо. До ранку приїжджаєш, трохи поспиш прямо в гримерці — і знову на репетицію. Треба було якось крутитися», — зізнавався він.

У 2000-х почав активно зніматися в телесеріалах. Є одним із найбільш затребуваних акторів вітчизняного кінематографа.

Звернув на себе увагу ролями у стрічках «Ніна. Розплата за кохання» (Воронін), «На розі біля Патріарших-2» (Костянтин Кузьмін), «Кодекс честі-1» (Лев Анатолійович Антонюк), «Чоловіча робота 2» (Островський).

По справжньому широка популярність і впізнаваність прийшли до нього в 2003 році — після подвійної ролі (полковника Дегтерева і комісара Пер’є) в популярному комедійному детективі «Даша Васильєва. Любителька приватного розшуку». У картині його партнеркою була Лариса Удовиченко. Знявся в 4-х сезонах серіалу.

Володимир Стержаков в серіалі «Даша Васильєва. Любителька приватного розшуку-4»

Владимир Стержаков Даша Васильева Любительница частного сыска

Далі були головні ролі в проектах «Вогнеборці» (генерал Горбів), «Афромосквич» (тато), «Спадкоємиці — 2» (Шантажист Євген), «Повернення блудного чоловіка» (Павло / Костя — подвійна роль, «блудного чоловіка» і його брата-близнюка), «Сильніше вогню» (Єгор Петрович Пузанов), «Розвідники. Війна після війни» (Михайленко), «Широка ріка» (Валентин Сергійович Політов), «Маргоша» (директор журнального видавництва Борис Наумич Єгоров).

Цікавими були ролі майора Сергія Зайцева в кримінальному бойовику «Дикий», полковника Ричкова в детективі «»Алібі» на двох», генерала Орлова в кількох сезонах стрічки про пригоди детектива Гурова — «Нове життя сищика Гурова. Продовження» і «Одіссея сищика Гурова».

Володимир Стержаков в серіалі «Одіссея сищика Гурова»

Владимир Стержаков Одиссея сыщика Гурова

Великим успіхом у глядачів користувався кримінальний детектив «Тихе полювання» — серіал про роботу одного з підрозділів кримінальної поліції — відділу карного розшуку по боротьбі з кишеньковими крадіжками. Його герой — старший прапорщик, досвідчений оперативник групи Широкова Борис Хаїмович Фельдман. Кишенькові злодії працюють тихо, обчислюють в натовпі жертву і з філігранною точністю забирають у неї все «непотрібне» — гаманці, телефони, прикраси. Але і ловлять цих «ювелірів» не менш професійні люди.

Володимир Стержаков в серіалі «Тихе полювання»

Владимир Стержаков Тихая охота

Запам’ятався глядачам по ролі спортивного функціонера Насіння Валерійовича Красницького в спортивному серіалі «Молодіжка». Також успішною стала роль Данила Маратовича Альохіна в комедійному серіалі «Готель «Элеон» — спин-оффе популярного ситкому «Кухня».

На початку 2018 року на екрани вийшла кримінальна драма за участю актора « стаття журналіста» — стрічка розповідає про журналіста, який влаштовує політичні викриття і веде розслідування.

Володимир Стержаков

Зр Володимира Стержакова: 180 сантиметрів.

Особисте життя Володимира Стержакова:

Одружений. Дружина — Алла Стержакова. Вона на 8 років молодше його.

Одружився пізно. Як він розповідав, до 33 років був переконаним холостяком. Але випадково познайомився з Аллою в булочній — він якраз повертався додому з нічних зйомок. «Стою в черзі, і раптом в магазин вбігає дівчина, така повітряна, світла. Вона розуміє, що черга дуже велика і вона не встигає… Але я ж вільний, нікуди не поспішаю, тому поступився їй місцем. Коли дівчина купила собі хліба, я пішов за нею і попросив у неї номер телефону», — згадував артист. Він довго упадав за нею, за словами артиста, любові Алли він домагався цілий рік і називав її лише по імені-по батькові. Потім вони одружилися.

У пари довго не було дітей. Після неодноразових невдалих спроб Володимир та Алла звернулися до лікаря. Тоді їм поставили страшний діагноз — безпліддя. Як виявилося, лікарі помилилися. Сам актор про це розповідав: «Лікарі помиляються — і помиляються дуже часто. Тим парам, яким ставлять такий страшний, безжалісний, як ляпас, діагноз, в будь-якому випадку треба шукати шляхи, можливості, інших фахівців, які допоможуть вирішити проблему. А те, що сталося з нами… так, ця проблема була. Але ми з нею впоралися, — розповідає Володимир Олександрович. І у нас два прекрасних пацана: спортивні, розумні. Але для цього ми пройшли безліч лікарів. Ходили до храму, молилися. І одного разу ми зустріли прекрасного гінеколога, який допоміг нам».

У пари народилися сини Денис і Олексій.

Володимир Стержаков і дружина Алла

Владимир Стержаков и жена Алла

Владимир Стержаков и жена Алла 2

Володимир Стержаков і син Денис

Владимир Стержаков и сын Денис

Хвороба Володимира Стержакова

28 березня 2016 року на гастролях у Саратові в актора стався серцевий напад, він був госпіталізований. Йому вдалося відновитися і повернутися до роботи.

У травні 2018 року Володимир Стержаков зізнався, що хворий на рак. Він бореться з онкологією протягом довгого часу, переніс шість операцій, але раніше приховував це від публіки.

«У мене рак в черевній порожнині. Насправді, це страшне слово. Ми залякані їм до панічного стану. Я теж пройшов через це. Я не люблю навколо себе скорботні обличчя. Може бути, тому, що я все життя граю комедію», — зізнався Стержаков.

Фільмографія Володимира Стержакова:

1986 — Театр В. С. Тургенєва (фільм-спектакль)
1986 — Плюмбум, або Небезпечна гра — бармен
1986 — Льотне пригода — Боря, пілот
1987 — Цей фантастичний світ. Випуск 12 (фільм-спектакль) — присяжний
1989 — Коли мені 54 роки — новий залицяльник дружини Юри
1990 — Таксі-блюз (Taxi Blues) — музикант, приятель Селіверстова
1990 — Після дуелі (фільм-спектакль) — Володимир Голіцин, п’ятигорський знайомий Лермонтова
1990 — Повість непогашеного місяця — Каннер
1990 — Ворог народу — Бухарін — Кольцов Михайло Юхимович, публіцист, журналіст, письменник
1994 — Листи в минуле життя — Нікіфоров
1994 — Мана — епізод
1995 — Фатальні яйця — Моржанский
1996 — Кафе «Полуничка» — критик
1996 — Повернення «Броненосця» — Любимо Поліщук
1997 — Четверо (короткометражний)
1997 — Кримінальний відділ — майор (немає в титрах)
1998 — Чехів і Ко
1999 — Д. Д. Д. Досьє детектива Дубровського — Вася Лебедєв
2000 — Чек — епізод
2000 — Марш Турецького (1 сезон) — Олексій Васильович Літунів, директор авіабудівного заводу
2000 — Летаргія (короткометражний)
2000 — Імперія під ударом — Дубовицький, лікар
2000 — Будинок для багатих — архітектор
2001 — Удар Лотоса
2001 — Сищики-1 — Воднів
2001 — Сезон полювання 2 — Британ
2001 — Зупинка на вимогу 2 — Мурыляк
2001 — Ніна. Розплата за кохання — Воронін
2001 — На розі біля Патріарших-2 — Костянтин Кузьмін
2001 — Сміттяр — людина за рулеткою
2001 — Чоловіча робота 1 — Островський, депутат
2001 — Московські вікна — Борис Федорович
2002 — Чорний м’яч — мер міста
2002 — Удар Лотоса 2
2002 — Слідство ведуть Знавці. Десять років потому — замовник фірми «А»
2002 — Чоловіча робота 2 — Островський, депутат
2002 — Марш Турецького (3 сезон) — губернатор
2002 — Кодекс честі-1 — Лев Анатолійович Антонюк
2002 — Каменська-2 — директор «Роскома»
2002 — Дронго — Коля, бармен в готелі «Україна»
2002 — Дорога — Марат
2002 — Дві долі — Тельців, полковник
2002 — Все, що ти любиш… — перехожий
2002 — В русі — редактор журналу
2003 — Чисті ключі — дільничний Дмитро
2003 — Таємниці палацових переворотів. Росія, століття XVIII
2003 — Сищики-2 — Воднів
2003 — Російські амазонки-2 — директор
2003 — П’ятий ангел — Антон Степанович, редактор газети
2003 — Подаруй мені життя — Каргополов Вадим
2003 — Операція «Цвіт нації» — Альфред Петрович
2003 — Оперативний псевдонім — Локтіонов
2003 — Вогнеборці — генерал Горбів
2003 — найкраще місто Землі — Борис Федорович
2003 — Інструктор — Верстаків
2003 — Золотий вік — Жеребців
2003 — Даша Васильєва. Любителька приватного розшуку -1 — полковник Дегтерьов /комісар Пер’є
2004 — Хлопці зі сталі — Сан, адвокат
2004 — Не забувай — Бойко
2004 — Конвалія сріблястий-2 — Хвостовский, суперник Козлова на виборах
2004 — Даша Васильєва. Любителька приватного розшуку -2 — полковник Дегтярьов
2004 — Даша Васильєва. Любителька приватного розшуку -3 — полковник Дегтярьов
2004 — Афромосквич — тато
2005 — Студенти-1 — Павло Ілліч Гусєв
2005 — Зграя — директор лижної бази
2005 — найкрасивіша — Кир Степанич, перукар
2005 — Не хлібом єдиним — Ганічев
2005 — Спадкоємиці — 2 — Шантажист Євген
2005 — Шахраї / Невловима четвірка — Маховиків
2005 — Мій особистий ворог. Детектив від Тетяни Устинової — Василь Михайлов
2005 — Непрямі докази — Сайкін
2005 — Золоті хлопці — Едуард Чайка
2005 — Замовлення — Натан, друг Олега, психіатр
2005 — Денний Дозор — таксист
2005 — Даша Васильєва. Любителька приватного розшуку -4 — Дягтерев
2005 — Мотузка з піску — Васильків
2005 — Анна — Шмакин
2006 — Студенти International — Павло Ілліч Гусєв
2006 — Студенти-2 — Павло Ілліч Гусєв
2006 — Сьоме небо — Микола Миколайович Баришев
2006 — Обережно, блондинки! — Валентин Петрович
2006 — Золоті хлопці-2 — Едуард Чайка
2006 — Зачарована дільниця — епізод
2006 — У ритмі танго — Ворошилов
2006 — Повернення блудного чоловіка — Павло / Костя
2006 — Аеропорт-2 — юрист
2007 — Терміново в номер — Євген Анісімов
2007 — Сильніше вогню — Єгор Петрович Пузанов, майор
2007 — Оплачено смертю — Адамс
2007 — Нас не наздоженеш — генерал
2007 — Пастка
2007 — Золушка.ги — Зальцман, продюсер
2007 — Затемнення — Анатолій Савицький, батько Арсенія
2007 — Доярка з Хацапетівки — Олександр Єгорович Буличов
2007 — Диверсант. Кінець війни — Іван, полковник на весіллі
2007 — Валерій Харламов. Додатковий час — Анатолій Володимирович Тарасов, тренер
2007 — Бухта страху — слідчий
2008-2010 — Маргоша (всі сезони) — Борис Єгоров Наумич
2008 — Я — охоронець — Сергій Олексійович Проскурів
2008 — Широка річка — Валентин Сергійович Політов
2008 — Сині ночі — Трохим Кузьмич, завідувач їдальні
2008 — Розвідники. Війна після війни — Михайленко
2008 — Куля-дура — 1 — Гелій Зубрицький, бізнесмен
2008 — Продовження слід — Лідський
2008 — Нове життя сищика Гурова — Орлов Петро Іванович, генерал
2008 — Ні кроку назад — вітчим
2008 — Клінч — Олег Миколайович Клімов
2008 — Гра — лікар швидкої допомоги
2008 — Жінка бажає знати… — Сан Санич, головний лікар медцентру
2008 — ГИБДД і т. д. — полковник Громов
2008 — Вторгнення — Андрій Новицький, чоловік Наталії
2008 — Батюшка — Андрій Дубів, кандидат у губернатори
2009 — Цуценя — Петро Гнатович
2009 — Диво — Петро Петрович Бурделов
2009 — Господиня тайги — Микола Павлович Родченко, директор комбінату рыбозаготовительного
2009 — Танго з ангелом — Тимур Кирилович Лигов, бізнесмен
2009 — Сорок третій номер… — Штир, прокурор
2009 — Солдати-16. Дембель неминучий — полковник Хитров (немає в титрах)
2009 — Слід саламандри — Богачов, генерал
2009 — Людина в кадрі (документальний)
2009 — Північний вітер — Сергачев Павло Павлович
2009 — Доярка з Хацапетівки. Виклик долі — Олександр Єгорович Буличов
2009 — Дикий — Сергій Володимирович Зайцев, майор
2009 — В одному кроці від Третьої світової — Анатолій Добринін
2009 — Вердикт — Кириченко, керівник слідчої групи
2010 — Судмедексперти — Ельдар Тимурович Наджар, завідувач експертизою
2010 — Робинзонка — начальник Марти
2010 — Татусеві дочки — режисер
2010 — Око за Око — доктор
2010 — Нове життя сищика Гурова. Продовження — генерал Орлов
2010 — Земський лікар — Борис Смирнов
2010 — «Алібі» на двох — Дмитро Федорович Ричков, полковник
2011 — Товариш Сталін — Ворошилов
2011 — Прогноз — ведучий церемонії нагородження
2011 — Останній кордон. Продовження — Володимир Бризгалов, батько Оленки
2011 — Наречений за оголошенням — Юрій Трунов
2011 — Доярка з Хацапетівки-3 — Буличов Олександр Єгорович
2011 — Дикий-2 — Сергій Володимирович Зайцев, підполковник
2011 — Час щастя-2 — Василь Співак, відомий художник
2012 — Товариші поліцейські — Володимир Вікторович Хом’яків, депутат
2012 — Правила життя — Андрій Євгенович Жуків
2012 — Одіссея сищика Гурова — генерал Орлов
2012 — Одеса-мама — Михайло, дядько Ірини, партійний діяч
2012 — Новорічний переполох — Володимир Петрович
2012 — Так рано, так пізно (документальний)
2012 — Моя велика сім’я — Борис Вікторович Василенко, начальник охорони
2012 — Метро — Буров Олександр Миколайович, начальник метрополітену
2012 — Цікава Варвара — Аркадій Аркадійович Шумолин
2012 — Й батьки, і діти — Аркадій Борисович Курбанов, шеф Саші, батько Соні
2012 — Дикий-3 — Сергій Володимирович Зайцев, підполковник
2012 — День додо — Павло Олександрович, начальник охорони
2012 — Бігль — Дмитро Юрійович Бородулін, слідчий прокуратури, майор
2013 — Годинник Каліостро (не був завершений) — Тоша
2013 — Вчитель в законі. Повернення — Олександр Анатолійович Шкуратов, заступник прокурора
2013 — Тихе полювання — Борис Фельдман Хаїмович
2013 — Серйозні стосунки — Григорій Петрович, батько Каті
2013 — Розшук — Бахов, бізнесмен
2013 — Операція «Ляльковод» — Сергій Васильович Ушков, мер Сковска
2013 — Любов несподівана нагряне — Роман Зубців, кавалер Нонни
2013 — Здрастуйте, я ваш тато!
2013 — Погана кров — Семен Петрович Богатирьов, батько Маші і Алевтини
2013 — Думай, як жінка — Аркадій Борисович, батько Дарини
2013 — Близькі
2014-2016 — Молодіжка — Семен Валерійович Красницький
2014 — Чиста вода біля витоку — папік (немає в титрах)
2014 — Посмішка пересмішника — Федір Олексійович Прохоров, полковник РВВС
2014 — Спіраль — Михайло, адвокат
2014 — Поспішайте любити — лікар, голова льотної комісії
2014 — Манекенниця — Микола Матвійович, директор Будинку моди
2014 — Красиве життя — Леонід Семенович, батько Саші і Жанни
2014 — Дикий-4 — Зайцев Сергій Володимирович
2015 — Точки опори — Олексій Олексійович, начальник Астрова
2015 — Таємниця кумира — Марк Анатолійович Фрід, директор Волгіна
2015 — Не пара — генерал
2015 — Кухня — Данило Маратович Альохін
2015 — Курортний роман — Лелик Пащенко
2016-2017 — Готель Элеон — Данило Маратович Альохін
2016 — Життя після життя — Метельський
2017 — стаття журналіста
2018 — Хор
2018 — Сонячне коло
2018 — Відображення веселки
2018 — Помста
2018 — Зайвий

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here