Син Джо Байдена причетний до корупції на Україні

0
63

Син віце-президента США Джо Байдена — Хантер Байден — замішаний в українській корупції. Про це пише американське видання The New York Times.

Джо и Хантер Байдены

Хантер Байден, який став після перемоги Майдану одним з українських олігархів, причетний до масштабної корупції на Україні.

Про це повідомляє американське видання The New York Times.

«Ім’я Хантера Байдена асоціюється з однією з найбільших українських приватних нафтогазових компаній Burisma Holdings і її власником Миколою Злочевським (екс-міністр екології в часи правління Віктора Януковича)», — пише видання і нагадує, що під час свого візиту в Київ Джо Байден закликав до ліквідації корупції.

45-річний Байден-молодший увійшов до ради директорів Burisma у квітні 2014 року. Через місяць у зв’язку з розслідуванням справи про відмивання грошей британські чиновники заморозили лондонські банківські рахунки, на яких тоді було $23 млн, гроші нібито належали Злочевського.

Українська прокуратура відмовилася надати документи, які британський суд в січні 2015-го запросив для розслідування. Після цього активи довелося розморозити, повідомляє видання, незабаром їх перевели на Кіпр.

У вересні американський посол в Україні Джеффрі Пайетт відпустив уїдливе зауваження про відмову Генерального прокурора України від співпраці в антикорупційному розслідуванні і згадав ім’я власника Burisma, закликавши повернути вкрадені гроші, але не згадав про зв’язок Хантера Байдена і Burisma.

У 2014 році Хантер Байден був звільнений з військово-морського флоту після того, як його викрили у вживанні кокаїну.

Ще до того, як його батько став віце-президентом, син очолював хедж-фонд групи компаній Paradigm, він уклав угоду з дядьком — Джеймсом Байденом. Угода в 2007-2008 роках спровокувала кілька судових позовів з участю Байденов та їх колишніх бізнес-партнерів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here