Джигурда: розлучення з Анісіної був фіктивним

0
55

Шоумен Микита Джигурда стверджує, що фіктивно розлучився з Анісіної заради безпеки її і дітей.

Джигурда Анисина и дети

Микита Джигурда заявив, що його розлучення з фігуристкою Мариною Анісіної був фіктивним — подружжя оформили розлучення для того, щоб спортсменка з дітьми опинилася в безпеці.

«Коли я говорив про те, що збираюся одружитися на єврейці, я мав на увазі Анисину!. Це стало необхідним після того, як мені почали надходити погрози. Ми з Мариною придумали такий хитрий хід. Скоро ми одружимося знову і повынчаємось», — заявив Джигурда.

Нагадаємо, нещодавно актор оприлюднив листування з дружиною. Подружжя обмінюється зізнаннями в коханні і взаємними образами.

«Ти без мене взагалі нічого не можеш знайти! За життя! Але доведеться навчитися! Я тебе любила, але втомилася Алла… Цілую тебе, мій коханий, найголовніше, що ти маєш своє его прибрати. Хочеш змінити світ – почни з себе», – писала йому Марина.

Також спортсменка повідомляє чоловікові, що готується звернутися до адвоката Сергія Жорін. Микита ж називає це самогубство, і обіцяє зробити своїм представником колишню дружину юриста Катю Гордон.

«Ти можеш зрозуміти, що у мене немає ні бажання, ні сил вночі говорити з п’яними, предающими все святе (включаючи своїх дітей і чоловіків) жінками, які хочуть впасти в безодню і віддають себе у владу покидьків і лохотрону… Якщо ти створиш це самогубство, віддавшись Жорін, моїм юристом і адвокатом буде Катя Гордон», – відповів Джигурда на той момент ще дружині.

Нагадаємо. Джигурда і Анісіна розлучилися в кінці листопада. Адвокат спортсменки Сергій Жорін повідомив, що причиною розлучення є непримиренні суперечності між подружжям і безвідповідальне ставлення Микити до своєї сім’ї.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here