ВІДЕО: Нова Шуригіна? Ангеліна Лебедєва розповіла свою історію зґвалтування

0
70

Школярка Ангеліна Лебедєва стверджує, що її насильно напоїли горілкою і поглумилися.

Ангелина Лебедева

Не встигла зникнути з телеекранів скандально відома, двічі зґвалтована Діана Шуригіна, як тепер на шоу «Прямий ефір» прийшла нова героїня, 16-річна школярка Ангеліна Лебедєва з ще більш жорстокою історією зґвалтування.

В ефірі передачі Ангеліна розповіла, що ще в січні 2017 року вона пережила зґвалтування на Дні Народження знайомої в приватному будинку.

Олена, мати дівчинки знайшла її пізно вночі, вона лежала напівроздягнена в полі. Коли вона побачила, та не ворушилася. Ангеліну відвезли в лікарню. Коли вона опритомніла, то розповіла свою версію того, що сталося. Батьки Лебедєвої звернулися в поліцію. Однак у них до цих пір не вийшло притягнути винних до відповідальності.

«Я познайомилася з цими хлопцями через подругу Катю. Як тільки ми зайшли, я побачила, як Єгор лежить і блює біля дверей. Всередині будинку я побачила, як Даша лежить на дивані в ліфчику. Коли я почала шукати цю кофту, Тіма мені сказав: «Це п’ють російські жінки». А я не п’ю, у мене щитовидка. Він взяв мене за волосся і почав примушувати пити. Потім він ударив мене по обличчю. Було страшно. Коли я лежала і плакала, зі спини підійшов інший хлопчик, вони почали вливати в мене горілку», — розповіла Ангеліна.

За словами Лебедєвої, у неї вихоплювали телефон і заборонили телефонувати батькам. «Я хотіла вийти, але мене били», — заявила Ангеліна.

Як стверджує дівчина, до неї чіплявся хлопець на ім’я Єгор. Молодий чоловік нібито силою змусив її відкрити рот і примусив до насильницьких дій сексуального характеру. Потім Єгор почав бити Ангеліну, і та втратила свідомість. Коли Лебедєва прокинулася, вона була напівроздягненою.

«Я почала кричати, що вмираю. Але ніхто не чув», — стверджує героїня передачі.

Потім у студії з’явився Тимофій, один з учасників тієї злощасної вечірки, який, як стверджує Лебедєва, вливав у неї горілку. У молодої людини своя версія подій.

«Ні, це неправда. Вона прийшла до нас, сама напрошувалася. Взяла горілку і почала її пити. Можливо, хотіла здатися крутий. Є відеозапис, що підтверджує це. Ніхто її не чіпав», — сказав він.

Як з’ясувалося в ефірі, героїня передачі складається у групі, присвяченій Діані Шурыгиной. Волонтери пояснили, що Ангеліна зверталася до них за допомогою.

«Вони не знайомі. Коли закрутилася історія з Шурыгиной, до Діані почали звертатися тисячі дівчат, які потрапили в аналогічні історії. Мама Діани попросила нас, волонтерів, забрати цю сторінку. В групу «Розкажи Діані» написала Ангеліна. Рух «Здай педофіла» допомагає їй півроку. При цьому я хочу звернутися до залу. Шановні, ви тут займаєтеся цькуванням? Чим ви відрізняєтеся від тих, хто підтримує насильників?» — сказала громадський діяч Ганна Левченко, переписывавшая з Ангеліною.

Щоб довести свою правоту, Лебедєва пройшла детектор брехні. Поліграфолог Жанна Строганова озвучила результати дослідження.

«В цілому, дівчинка говорить правду. Вона не бреше. Дівчинка хоче влитися в компанію, але вона не формат. Вона хотіла б там бути присутнім, але над нею, по всій видимості, сміються. Що стосується відповідей на питання, то неоднозначна реакція є сумніви. Вона не хотіла цього робити, вливали їй або вона пила сама, незрозуміло», — сказала фахівець Строганова.

Строганова також додала, що помітила неоднозначну реакцію і коли Лебедєва відповідала на питання про насильницьких сексуальних діях з боку Єгора.

«Вона сказала, що погодилася вступити в статевий контакт, тому що їй було холодно і страшно. Ще Ангеліна боялася за своє життя. Але в її пам’яті збереглася інформація про зґвалтування», — поділилася поліграфолог.

У фіналі програми Ангеліна заявила, що не намагається домогтися популярності за рахунок скандалу. У майбутньому дівчина хотіла б стати психологом. Зараз вона навчається в 10-му класі.

«Я обов’язково створю групу, в якій буду допомагати дівчатам, які потрапили в таку ж ситуацію. Це не з-за Діани… Я рік терпіла знущання, від мене відмовилися всі люди, яких я вважала друзями. Даша надійшла як зрадник. Для мене було дуже боляче, коли мені харкали у вікно і називали неприємними словами. Через рік я зрозуміла, з якими людьми варто спілкуватися. З мого боку теж була помилка, але те, що зробили вони – неможливо», — підсумувала Ангеліна Лебедєва.

Ангеліна Лебедєва. Прямий ефір

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here