ВІДЕО: Дана Борисова розповіла як розводити мужиків на подарунки

0
116

Телеведуча Дана Борисова записала навчальний ролик для жінок, в якому ділиться порадами на предмет отримання подарунків від чоловіків.

Дана Борисова подарок

40-річна Дана Борисова напередодні Нового року поділилася своїми секретами щодо того, як жінці отримати від чоловіка дорогий подарунок.

Свій майстер-клас світська левиця виклала в Мережі.

«Дівчатка мої, улюблені! Я завжди уважно ставлюся до ваших прохань і ось, в цей раз, відповідаю на найбільш часто задається питання. Дивіться, смійтеся і пам’ятайте, що в кожному жарті є тільки частка жарту», — прокоментувала свій пост телеведуча.

Вона зазначила, що натяків чоловіки не розуміють, і порадила дівчатам говорити про свої бажання прямо. Але і чоловіків телеведуча не обійшла стороною. Для них Дана Борисова також підготувала маленький лайфхак: «Якщо не знаєш, що подарувати жінці, даруй їй туш».

Нагадаємо, що в листопаді між Даною Борисовою та журналістами виник конфлікт. Телеведуча звинуватила Бориса Корчевникова і шоу «Прямий ефір» у наклепі. На один з випусків телепередачі прийшов хокеїст Олександр Морозов, який доглядав за Даною. Спортсмен заявив, що під час відносин з ним телеведуча записувала пікантні відео з іншими чоловіками. Більш того, глядачі побачили і чоловіка, який нібито був оператором. Ним виявився Денис Козлович, колишній учасник реаліті-шоу «Дом-2». Дана Борисова свій зв’язок з Денисом Козловичем не визнала і звинуватила журналістів у наклепі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here