НАСА оприлюднило план освоєння Марса. ФОТО

0
109

Не встигли виявити на Марсі воду, як НАСА визнала, що має цілісний план освоєння (колонізації) червоної планети.

План освоения Марса 1

НАСА оприлюднило детальний поетапний план освоєння (колонізації) Марса

34-сторінковий документ (у форматі PDF) представлений на сайті відомства і містить опис трьох головних етапів, які дозволять людині оселитися на червоній планеті.

Перший етап, що носить умовну назву «При підтримці з Землі», вже почався — це цикл досліджень у лабораторіях на борту Міжнародної космічної станції (МКС) з метою вивчення впливу космосу на організм людини, а також обкатка комунікаційного обладнання, систем підтримки життя, технології 3D-друку та інші.

Другий етап, який отримав назву «Випробувальна майданчик», повинен початися в 2018 році і зосередиться на дослідженнях в окололунном просторі. На цей час запланований запуск космічного корабля Orion і ракети SLS, а через два роки — місія по захопленню астероїда поряд із Землею і доставка його на випробний майданчик, де астронавти зможуть відпрацювати дослідження такого об’єкта. Також на цьому етапі будуть випробовуватися різноманітні технології по збереженню і переробці ресурсів, необхідних для життєзабезпечення.

Третій етап — «Незалежність від Землі» — використовує технології, відпрацьовані на перших двох етапах, і передбачає пілотовані операції поблизу Марса, починаючи з його супутників і закінчуючи висадкою на поверхню. Терміни реалізації цього етапу програми не називаються.

Представлений план передбачається обговорити на 66-му Міжнародному астрономічному конгресі, який відкривається сьогодні, 12 жовтня, в Єрусалимі. У науковому заході беруть участь близько трьох тисяч науковців з 60 країн.

План освоєння Марса

План освоения Марса 2

План освоения Марса 3

План освоения Марса 4

План освоения Марса 5

План освоения Марса 6

План освоения Марса 7

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here