Володимир Епіфанцев і Анастасія Веденская розлучилися

0
155

Анастасія Веденская повідомила, що вже рік не живе з Володимиром Епіфанцевим.

Владимир Епифанцев и Анастасия Веденская

Як повідомила актриса Анастасія Веденская, вона вже рік як вирішила розлучитися з Володимиром Епіфанцевим — своїм поки ще чоловіком і батьком її двох синів.

Пара ще не розірвала шлюб офіційно, проте подружжя вже близько року не живуть. Таке зізнання зробила Веденская. Вона заявила, що життя з Епіфанцевим принесла їй «розчарування і біль».

«Це рішення – моя ініціатива. Я жила з дуже складною людиною 11 років. Якщо щось не тішить і приносить розчарування і біль, потрібно відразу йти, без розмов! Останньою краплею для мене став той факт, що Володимир перестав контролювати свої емоції!», – розповіла Анастасія.

Вона додала, що розлучення досі не оформлений з-за Єпіфанцева. Більш того, у актриси вже з’явилася нова любов – танцюрист Дмитро Такшин.

У свою чергу Володимир Епіфанцев відмовився коментувати сімейну ситуацію.

«Моя дружина – хороша людина. Я не бачу сенсу говорити про це. Навколо відбувається стільки цікавих речей, які можуть привернути увагу, а не мої сімейні відносини», — заявив актор.

У Веденської почався роман з Епіфанцевим, ще коли вона була студенткою. У цьому шлюбі народилися двоє синів – Гордій і Орфей.

При цьому Епіфанцев не соромився викладати в соціальні мережі дуже відверті фото. Він також заявив, що любить секс і вважає слова зайвими у відносинах з жінками.

«Слова — це взагалі зайвий елемент у комунікації. Я так з жінками зазвичай знайомлюся. Ненавиджу словесну прелюдію. Я чіпаю їх, просто хапаю за руку. Можу не знати кілька днів, як звуть дівчину. І саме так відбувається самий фантастичний сексуальний контакт», — сказав актор.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here