Ламар Одом прийшов в себе

0
58

Колишній чоловік Хлої Кардашян 35-річний Ламар Одом, про смерть якого поспішили заявити західні таблоїди, прийшов в себе.

Ламар Одом и Хлои Кардашьян

Баскетболіст Ламар Одом (Lamar Odom), колишній чоловік Хлої Кардашян — сестри відомої теледиви Кім Кардашьн — прийшов в себе після того, як кілька днів тому був знайдений без свідомості в одному з борделів Лас-Вегаса.

Одом провів у комі кілька днів. Лікарі повідомляли, що його стан критичний: у Ламара були діагностовані серцева недостатність, серйозні проблеми з легенями і нирками. Деякі, як сказано вище, навіть встигли поховати спортсмена.

Ламар за допомогою персоналу встав з ліжка і пересів у крісло. Медики відзначили значний прогрес у стані здоров’я чоловіка, проте попередили, що є можливість регресу.

35-річному спортсмену поки складно розмовляти, але він вже в змозі вимовити короткі фрази. В основному ж його спілкування відбувається за допомогою жестів.

«Дякую за теплі слова на підтримку нашого батька. Ми залишаємося у його ліжку», — заявили діти баскетболіста, 17-річна Дестіні Одом і 13-річний Ламар Одом-молодший.

Поруч зі спортсменом час перебувають його колишня дружина Хлої Кардашян, теща Кріс Дженнер і інші члени зоряного сімейства.

Нагадаємо, Ламар Одом був виявлений без свідомості в борделі минулого тижня. Він прийняв 10 таблеток трав’яний віагри і випив половину пляшки коньяку. В публічний будинок спортсмен з’явився після чотириденного запою. Баскетболіста знайшли дві працівниці закладу. Дівчата виявили спортсмена лежить обличчям вниз, а з рота і носа суперзірки НБА «витікала жахлива субстанція». У важкому стані Ламар був доставлений в лікарню.

Колишня дружина Ламара Хлої Кардашян відразу ж приїхала до нього в госпіталь. Вони не встигли оформити офіційне розлучення, тому, якщо б чоловік не вийшов з коми, то Хлої довелося б вирішувати питання про його подальше життєзабезпеченні.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here