Світлана Устиненко померла від раку мозку. ФОТО

0
55

У віці 48 років від раку мозку померла екс-учасниця шоу «Дім-2» Світлана Устиненко, мати Алианы Гобозовой.

Светлана Устиненко

Про смерть Світлани Устиненко повідомила в соцмережах її дочка Алиана Гобозова, екс-учасниця шоу «Дім-2».

«Сьогодні твоє серце зупинилося… Але ти назавжди будеш в наших серцях і душах моя світла, ніжна, добра, щира ненька… Мамо, ти чуєш, мені погано без тебе… Я тебе люблю більше за життя я тебе люблю як ніхто інший… Я завжди поруч, я тебе відчуваю… Прошу всіх небайдужих прочитати разом зі мною «Молитву за упокій душі» раби Божої Фатиньи», — написала Алиана.

Протягом довгого часу Світлана Михайлівна Устиненко боролася з раком головного мозку. Вона пройшла кілька курсів хіміотерапії, перенесла кілька операцій і навіть зверталася до народної медицини. В інтерв’ю ЗМІ жінка не раз відзначала, що налаштована на боротьбу і буде намагатися всіма силами вилікуватися.

У травні 2016-го Світлана Устиненко зробив повторну операцію по видаленню пухлини, однак поліпшення вона не принесла. Після хірургічного втручання вона була у важкому стані. Жінка переживала за своє самопочуття і була зовсім пригнічена.

«Я не знаю, що зі мною зробили. Я нічого не бачу і не чую, перебуваю в повній розгубленості… Спасибі моїй дочці і родички, яка приїхала з Волгограда і допомагає мені, сидить зі мною. Грошей на ліки немає – мені зараз виписали дорогуще засіб, курс якого коштує 100 тисяч рублів, і потрібно приймати його кожен місяць. Само собою, це непідйомні для нас з дочкою суми. Що зі мною буде – не знаю… Моє життя закінчена», – говорила Устиненко.

Лікарі поставили діагноз: «глиобластома головного мозку». Рідні разом зі Світланою перепробували всі методи лікування. Дочка Світлани Алиана постійно повідомляла, як справи у її матері, і ніколи не втрачала надії на те, що мамі стане краще, і вона впорається з хворобою. Після операції Світлані стало гірше, вона стала погано бачити і чути, однак продовжувала радіти життю навколо.

діагноз Світлани Устиненко

Светлана Устиненко диагноз

Весь цей час поруч з Устиненко перебували її улюблена дочка Алиана, зять Олександр Гобозов і його мама Ольга Василівна.

Колишня учасниця «Дом-2» Ірина Агібалова сказала з приводу смерті Устиненко: «Останній раз я бачила Світла півроку тому на програмі, коли їй на лікування збирали гроші. Вона тоді сподівалася, що зможе одужати, адже після лікування всього тиждень в горах пухлина зменшилася в два рази. Вона мріяла поїхати туди знову на більш тривалий термін. Але подальше лікування їй не допомагало. Сьогодні мені наш спільний знайомий повідомив, що Світла не стало. Вона останнім часом перебувала без свідомості. Лікарі швидкої допомоги приїжджали, але все було марно. Незважаючи на те, що в рідному місті вона могла лікуватися за квотою, вся родина вважала за краще, щоб Світла перебувала у столиці – тут і інші препарати, і догляд краще. Але нещодавно вона поїхала з Москви в Волгоград. Мені зараз дуже важко від новини про смерть. Алиане я поки не дзвонила, щоб висловити співчуття. Думаю, їй зараз просто не до цього, не хочу її турбувати».

Знаючи про свій смертельний діагноз, Світлана Устиненко не раз намагалася зарядити оптимізмом інших, писала, щоб люди цінували кожну хвилину життя:

Светлана Устиненко 7

На всіх етапах лікування колишня учасниця реаліті-шоу ділилася подробицями того, як саме проходить її боротьба з важкою хворобою. Відомо, що в певний момент сім’я Устиненко навіть звернулася до Жанни Фріске, коли та ще була жива. Світлана Михайлівна розповідала, що говорити про методи лікування їй довелося з Дмитром Шепелєвим. Він поділився з жінкою досвідом своєї сім’ї, висновками, які вони з дружиною зробили, поки намагалися перемогти хворобу.

«Діма розповів, що вони не зробили ні однієї хіміотерапії, адже це зношує організм. Всі їхні методи спрямовані на підвищення імунітету. Вони були і в Китаї, і в Америці. Плюс він повідомив мені, де можна придбати ту нановакцину, яка допомогла Жанні. Вона була експериментальна, Жанна спробувала її на свій страх і ризик, і ліки допомогло» — розповідала вона.

Світлана Устиненко народилася у Волгограді в липні 1967 року. Там вчилася і працювала, зустріла свою першу любов. Артур Hasratyan красиво залицявся за Світланою і любив її більше за життя. Незважаючи на численні перешкоди з боку батьків майбутнього чоловіка, Світлана та Артур стають чоловіком і дружиною.

Сімейне життя Світлани не завжди було безхмарним і красивою. Вона могла б такою бути, адже Артур дуже любив свою дружину, яка відповідала йому взаємністю. Однак у Артура був надто гарячий норов, і він ревнував дружину навіть до її подругам. Часто його ревнощі закінчувалася спалахами люті і агресії.

Світлана Устиненко в молодості

Светлана Устиненко в молодости

У 1993 році в родині народилася Алиана. Молоді батьки дуже любили дівчинку. У 2001 році Світлана народила Артуру сина Гегама. Однак щастя тривало недовго. І через кілька років Світлана вирішила піти від чоловіка-деспота, забравши з собою дітей. Артур до кінця сподівався, що Світлана повернеться до нього і пробачить. Але цього не сталося.

На проект «Дом-2» Світлану привела її дочка Алиана. У кінці серпня 2013 року Світлана Устиненко стала повноправною учасницею «Дому-2».

Шанувальники, між тим, не зовсім розуміють, навіщо жінці потрібно було брати участь в телестройке. Однак завдяки її участі, рейтинг проекту значно виріс. Світлана мріяла зустріти свого супутника життя, однак мріям збутися не судилося.

Світлана Устиненко

Светлана Устиненко 2

Светлана Устиненко 3

Светлана Устиненко 4

Светлана Устиненко 5

Светлана Устиненко 6

Точна дата і місце похорону поки невідомі. Найімовірніше Світлана буде похована у Волгограді, на своїй батьківщині.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here