Адмірал Нахімов — афоризми, крилаті вирази, фрази, вислови, вислови, цитати, думки з ілюстраціями

0
62

Адмирал Нахимов
>>>

***

Всім разом можна тільки «ура» кричати, а не прохання висловлювати.

***

У моряка немає важкого чи легкого шляху, є тільки один шлях — славетний.

***

Дивують мене багато молоді офіцери: відстали від росіян, до французам не пристали, на англійців також не схожі; своїх зневажають, заздрять чужому, своїх вигод абсолютно не розуміють. Це нікуди не годиться!

***

Так навіщо ж захоплюватися такою мірою всім чужим, щоб своїм нехтувати. Деякі так захоплюються помилковим освітою, що ніколи російських журналів не читають і вихваляються цим…

***

Навіщо мичману платню? Хіба тільки потім, щоб краще пофарбувати і обробити ввірену йому шлюпку або при вдалій шлюпкової гонці дати веслярам по чарці горілки.

***

Не бійся падати вниз впадеш, а не вгору!

***

Життя кожного належить вітчизні, і не удальство, а тільки істинна хоробрість приносить йому користь.

***

А як піде служба, коли всі підлеглі будуть напевно знати, що начальники їх не люблять і зневажають їх? Ось справжня причина, що на багатьох судах нічого не виходить і що деякі молоді начальники одним тільки страхом хочуть діяти. Страх часом добру справу, так погодьтеся, що не натуральна річ — кілька років працювати відчайдушно заради страху. Необхідно заохочення співчуттям; потрібна любов до своєї справи-з, тоді з нашим лихим народом можна такі справи робити, що просто чудо.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here