Жанна Войтишек затримана за жорстоке побиття сина. ВІДЕО. ФОТО

0
46

36-річна мешканка міста Лабитнангі (ЯНАО) Жанна Войтишек постане перед правосуддям за жорстоке побиття 6-річного сина. Відносно матері-садистки, яка страждає психічним захворюванням, СК порушив кримінальну справу.

Жанна Войтишек 1

Як повідомили 28 січня у Слідчому комітеті РФ, за жорстоке побиття малолітнього сина Жанні Войтишек загрожує до трьох років позбавлення волі.

«Порушено кримінальну справу за статтею «Невиконання обов’язків по вихованню неповнолітнього». Воно буде об’єднано зі справою за статтею «Нанесення побоїв або вчинення інших насильницьких дій, які заподіяли фізичний біль, але не спричинили наслідків», яке раніше було порушено поліцією», — заявила старший помічник керівника СУ СКР по ЯНАО Олена Дем’янова.

Раніше поліція вже порушила кримінальну справу за статтею «Нанесення побоїв або вчинення інших насильницьких дій, які заподіяли фізичний біль, але не спричинили наслідків».

Шокуючий інцидент в Лабытнанге (ЯНАО) стався ще в листопаді минулого року. Однак тільки зараз у мережі Інтернет з’явилося відео, зняте камерами відеоспостереження, на якому 36-річна матуся Жанна Войтишек по-звірячому б’є 6-річного сина Дмитра.

10 листопада 2015 року Жанна перевірила картку в банкоматі і, не знайшовши грошей, зірвав злість на малолітньому дитину — ударом кулака звалила хлопчика на підлогу, а потім ще і з розмаху додала ногою.

У магазині присутні нічим не допомогли дитині.

Жанна Войтишек 2

Подальше зняла друга камера спостереження — вже на вулиці.

Мати схопила дитину і з силою шпурнула на тротуар.

В органах опіки заявили, що цей випадок їм відомий, саме він виявив серйозні проблеми в родині дитини. До побиття в магазині ні до них, ні в поліцію скарг на матір не надходило.

Але відомо, що Войтишек з 2002 року перебуває на обліку у лікаря-психіатра.

Приватний магазин, де все сталося, знаходиться в самому центрі міста.

Жанна Войтишек отримує на дитину дві тисячі рублів на місяць.

«Вона знімала гроші. Грошей не було в банкоматі, ось вона свою злість і зірвала на ньому. Він взагалі стояв, мовчав, не плакала, нічого не просив. Це просто агресія на те, що не було грошей», — розповіла журналістам продавець магазину.

Діма Войтишек

Дима Войтишек

Сім’я живе в двох кроках від цього магазину — в багатоквартирному дерев’яному бараці.

Свій вчинок пояснила Жанна нервовим зривом з-за відсутності «дитячих» на банківському рахунку.

«Просто я довго не могла отримати гроші, частинами приходить, з 10-го по 18-є. Просто потрібні були гроші — на хліб, на сигарети, дитині шоколадку купити», — каже горе-мати Жанна Войтишек.

Батько хлопчика працює вахтовим методом, однак зараз він у місті. Доля дитини поки не вирішена.

«Вирішується питання влаштування дитини, оскільки отець поки знаходиться тут, то, можливо, він змінить форму роботи і влаштуватися на іншу. Не виключено, що дитина буде визначено під опіку, але це питання зараз знаходиться на стадії вирішення», — прокоментував ЗМІ Дмитро Попов, відповідальний у справах неповнолітніх і захисту їх прав.

Слідство триває, рішення по справі ухвалить суд.

В Лабитнангі прибув ямальський уповноважений з прав дитини. Про цьому разі омбудсмен, як і всі інші, теж дізнався зі ЗМІ.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here