500-кілограмову Іман Ахмад Абдулати привезли в Індії на лікування. ФОТО. ВІДЕО

0
55

Сама товста жінка у світі Іман Ахмад Абдулати (Iman Ahmad Abdulati), яка важить 500 кілограм, пройде лікування в індійському Мумбаї.

Иман Ахмад Абдулати

Египтянку Іман Ахмад Абдулати, яка важить близько 500 кілограм і страждає від слонової хвороби, доставили в Індію, де їй спробує допомогти відомий індійський лікар Муффазал Лакдавала.

Сьогодні вранці 36-річну Іман Ахмад Абдулати доставили в лікарню в Мумбаї на вантажному автомобілі.

Після перенесеного раніше інсульту Іман не може ходити, тому її піднімали в медичний заклад на тросах у спеціальному боксі.

Імовірно, лікування жінки займе кілька місяців.

Іман Ахмад Абдулати (Iman Ahmad Abdulati) 36 років, вона живе в єгипетському місті Олександрія.

Її маса складає 500 кілограмів і не дозволяє їй вийти з дому.

Іман Ахмад більшу частину життя провела вдома: вона не виходить на вулицю вже 25 років. Жінка ніколи не відвідувала навчальні заклади. Обслуговувати себе їй допомагають сестра і мати.

В дитинстві у Іман діагностували елефантіаз — слонову хворобу, тобто порок лімфатичної системи, іноді паразитарної природи, супроводжуваний гиперотеками різних частин тіла.

Іман Ахмад Абдулати в дитинстві

Иман Ахмад Абдулати в детстве

За словами матері і сестри Абдулати, в юності на стан хворий також сильно вплинув стрес після смерті батька.

На думку медичних експертів, причиною її ожиріння є патологічна затримка рідини в організмі, яка стала наслідком порушення діяльності ендокринних залоз.

Багато років вони намагалися контролювати захворювання, але тепер сподіваються на участь лікарів, для чого звернулися зі своєю історією в ЗМІ.

Відразу після того, як місяць тому в Al Arabiya з’явилася стаття, що описує проблеми Іман, з нею зв’язався бариатрический хірург Муффи Лакдавала з індійського міста Мумбаї.

Іман Ахмад Абдулати

Иман Ахмад Абдулати 3

Иман Ахмад Абдулати 4

Муффи Лакдавала є засновником Центру по боротьбі з ожирінням і хірургії травної системи в Індії. Серед його пацієнтів було багато знаменитих людей, включаючи представників влади.

Переговори пройшли добре, але виникли проблеми бюрократичного характеру. Жінці відмовили в отриманні візи. Процедура оформлення зрушила з мертвої точки лише після того, як доктор Лакдавала через Twitter звернувся до міністра закордонних справ Індії Сушме Сварадж: «Мадам, Іман Ахмад з Єгипту важить 500 кг, і вона попросила мене врятувати її життя. Будь ласка, допоможіть отримати медичні візи, оскільки в рамках звичайної процедури нам відмовили».

Міністр тут же відгукнулася на повідомлення лікаря, пообіцявши залагодити питання: «Дякую, що звернули мою увагу на цю проблему. Ми, безумовно, допоможемо їй».

Офіційне звання самої повної жінки всіх часів належить Керол Ягер з США (544 кілограма), вона померла в 1994 році у віці 34 років.

Найповнішою з нині живих вважається 36-річна американка Майра Розалес (470 кілограмів). Таким чином, Іман Ахмад Абдулати може вважатися неофіційною ваговій рекордсменкою.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here