Єгор Кончаловський зніме фільм про Зою Космодемянську

0
50

У 2018 році режисер Єгор Кончаловський приступить до роботи над фільмом «Пристрасті по Зое» про Героя Радянського Союзу Зої Космодем’янській.

Егор Кончаловский Страсти по Зое

Російське військово-історичне товариство розпочало роботу над фільмом «Пристрасті по Зое», який розповість про подвиг Героя Радянського Союзу Зої Космодем’янської.

Про це повідомляє прес-служба РВИО.

Картина буде створена, в тому числі, на народні пожертвування. Допомогти виробництва фільму може кожен бажаючий — на сайті ДАР.ІСТОРІЯ.РФ.

Режисером фільму виступить Єгор Кончаловський. Сценарій для фільму підготувала московський драматург Єлизавета Трусевич, причому, сам текст створений на основі історичних документів і свідчень вижили учасників подій. Робота була обрана в результаті відкритого творчого конкурсу РВИО, фахівці якого стануть консультантами на зйомках.

«Для мене історія Зої Космодем’янської — це документальна притча, яка сьогодні актуальна як ніколи», — заявила Трусевич.

У фільмі образ Зої буде представлений в трьох сюжетних лініях. 1-я лінія — сучасний Київ, де вандали поглумилися над пам’ятником Зої. 2-я лінія — Петро Лідов розслідує випадково почуту історію про партизанці Тані, повішеною фашистами. 3 лінія — історія самої Зої, її останніх днів.

Початок зйомок заплановано на 2018 рік.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here