Джордж і Амаль Клуні вийшли на червону доріжку Венеціанського кінофестивалю. ФОТО

0
62

Голлівудський актор Джордж Клуні та його дружина Амаль вперше з’явилися на публіці після народження близнюків Алексанндера і Елли.

Джордж и Амаль Клуни Венеция 2017

Американський актор Джордж Клуні та його дружина Амаль Клуні вийшли разом на червону доріжку Венеціанського кінофестивалю.

Клуні на кінофорумі являє чорну комедію «Субурбикон», в якій виступив в якості режисера.

Всі погляди на прем’єрі були прикуті не до нього, а до його дружини Амаль. Через три місяці після пологів вона виглядала дуже ефектно, вибравши для виходу струмує лавандова плаття Atelier Versace. Протягом усього дефіле Амаль і Джордж трималися за руки, подарувавши фотографам чимало романтичних спільних кадрів.

Джордж і Амаль Клуні — Венеція 2017

Джордж и Амаль Клуни Венеция 2017 2

Джордж и Амаль Клуни Венеция 2017 3

Джордж и Амаль Клуни Венеция 2017 4

Джордж и Амаль Клуни Венеция 2017 5

До цього виходу пари не з’являлася на публіці майже три місяці. «Ставши батьком, я подорослішав. І тепер з цікавістю буду спостерігати за зрм цих двох чоловічків. Я дуже пишаюся тим, що я батько», — розповів актор.

Нагадаємо, Джордж і Амаль Клуні вперше стали батьками 6 червня. У госпіталі london’s Chelsea and Westminster Hospital — в спеціальному закритому крилі Kensington Wing — на світ з’явилися близнюки, яких назвали Елла і Олександр. Вартість приватного люкси обійшлася подружжю Клуні в 8,520 фунтів. Один з акушерів-гінекологів, який був присутній на пологах Амаль — Гай Торп-Бістон — також був свідком появи на світ доньки герцогів Кембриджських, принцеси Шарлотти.

Під час вагітності 39-річної Амаль в ЗМІ неодноразово ходили чутки про те, що пара скористалася послугами сурогатної матері, проте підтвердження цьому не було знайдено.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here