Одеська Барбі вразила англійців. ФОТО

0
56

Одеська Барбі Валерія Лук’янова привела в захват британську публіку. Видання The Daily Mail присвятило їй величезну статтю з цілою купою фотографій.

Приводом до статті стали фото Одеської Барбі в соцмережах. На них вона показала, як працює над своїм тілом. Зокрема, британці відзначили рельєфні м’язи живота Валерії, які вона накачала самовідданими заняттями в тренажерному залі.

Одесская Барби на море

Одесская Барби со скакалкой

The Daily Mail опублікувала фотосесію Одеської Барбі:

Одесская Барби 1

Одесская Барби 2
Одесская Барби 3

Як відзначають британці, Валерія говорила, що хоче бути схожою на амазонку. Тому і працювала над своїм тендітним тілом. А тепер хвалиться результатами в минишортах і з голим животом.

Одесская Барби 4

Одесская Барби 5

Одесская Барби 6

Одесская Барби 7

Одесская Барби 8

Одесская Барби 9
Одесская Барби 10

Одесская Барби 11

Згадала The Daily Mail про торішній напад на Одеську «Барбі». У листопаді 2014-го Валерія Лук’янова піддалася нападу невідомих, які її побили й намагалися задушити, а в підсумку кинули без свідомості на вулиці. Їй довелося проходити стаціонарне лікування.

Одесская Барби 12

Одесская Барби 13

Лук’янова валерія Валеріївна (прізвиська: Одеська Барбі, Аматуе (англ. Amatue); рід. 23 серпня 1985 року в Тирасполі) — українка, яка отримала популярність завдяки зовнішній схожості з лялькою Барбі.

Для посилення ефекту Валерія Лук’янова використовує збільшують радужку кольорові контактні лінзи і макіяж. Макіяж зазвичай придумує і накладає самостійно. У 2007 році Валерія стала володаркою титулу «Міс Діамантова корона України». У 2012 році вона стала інтернет-сенсацією на Заході завдяки публікації про неї в «Джезебел» від 22 квітня, дала поштовх лавиноподібного поширення повідомлень про неї Твіттері і ЗМІ. Її колекція кліпів на YouTube була переглянута десятки мільйонів разів, а сторінка в Фейсбуці зібрала більш 727 тис. «лайків». На запрошення американського журналу мод «Ві» (англ. V Magazine) вона приїжджала в Нью-Йорк для фотосесії та інтерв’ю.

Валерія Лук’янова виконує пісні власного твору в стилі нью ейдж. Валерія записує свої пісні і додає на сторінку ВКонтакте.

У липні 2013 року британський журнал «Vice» випустив невеликий фільм «Space Barbie», присвячений Валерії Лук’янової.

Деякі вважають, що змінена її зовнішність за допомогою пластичної хірургії, а її відретушовані фотографії в фотошопі.

Відомо, що деякі однокурсники і сусіди Валерії Лук’янової, знають її особисто, не дізнаються дівчину на фотографіях з Інтернету.

Валерія Лук’янова в цілому заперечує зміну своєї зовнішності шляхом пластичної хірургії і обробки фотографій в фотошопі, заявляючи, що зробила тільки одну операцію: збільшила груди на два розміри. Валерія заперечує, що вона усувала ребра або робила якісь операції на обличчі. Істотні відмінності у зовнішності, найбільш помітні при порівнянні старих і нових фотографій, Валерія пояснює підступами недоброзичливців; за її словами, недоброзичливці за допомогою фотошопу змінюють її зовнішність на старих фотографіях в гіршу сторону: підмальовують довгий ніс, розширюють талію і взагалі всіляко спотворюють.

На думку пластичного хірурга, доктора медичних наук Олександра Тепляшина у Лук’янової крім збільшення грудей могла бути проведена ринопластика. На думку психолога Марії Чижової, Валерія Лук’янова, можливо, страждає гіпертрофованої формою нарцисизму в поєднанні з дисморфофобией.

Особисте життя Одеської Барбі:

За словами Валерії, у віці 14 років вона зробила спробу суїциду, випивши велику дозу димедролу з-за хлопчика.

В юності Валерія багато курила і у великій кількості пила міцні напої.

За словами дівчини, вона багато років перебувала на сироїдінні, а зараз знаходиться на рідкому харчуванні, потім планує перейти на живлення водою, а потім — на праноедение (харчування сонячною енергією).

Також Валерія Лук’янова 3 рази на тиждень ходить на тренування. За словами дівчини, її вага коливається від 42 до 45 кг, і вона хоче навчитися регулювати його силою думки.

Інтереси Валерії Лук’янової включають в себе подорожі по світу, медитації і вивчення езотерики. За словами Валерії, вона практикує виходи в астральний світ. Валерія говорить, що володіє мистецтвом подорожі в часі і просторі за допомогою позатілесних подорожей. Дівчина проводить семінари з внетелесным подорожей, на яких навчає людей взаємодіяти зі своєю внутрішньою суттю, розкривати приховані таланти, залишати своє фізичне тіло, подорожувати і повертатися назад з новими знаннями.

Валерія говорить, що щаслива в шлюбі зі своїм чоловіком Дмитром. Разом з ним вона подорожувала по Мексиці і Америці, була на Ельбрусі, Евересті і в Гімалаях. Також Валерія каже, що вона не хоче мати дітей і не уявляє себе в ролі матері. Валерія Лук’янова виступає проти «родинного стилю життя», який вона вважає «найбільш жахливою річчю, яка може трапитися в житті людини».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here