Бредом Піттом зайнялася ФБР

0
53

Федеральне бюро розслідувань США розслідує справу про жорстоке поводження Бреда Пітта з дітьми. В якості потерпілого фігурує прийомний син, 15-річний Меддокс.

Брэд Питт

Справою про ймовірне жорстоке поводження з дітьми з боку актора Бреда Пітта займається Федеральне бюро розслідувань США. Постраждалим джерела називають 15-річного Меддокса.

Зараз ФБР збирає факти про інцидент, який нібито стався на борту літака, де перебував голлівудський актор Бред Пітт і його діти. За результатами визначиться, чи буде розпочато розслідування на федеральному рівні.

Про це ФБР офіційно повідомив у відповідь на запит видання US Magazine.

Як пояснює видання, під юрисдикцію ФБР це справа потрапила тому, що інцидент, якщо він взагалі мав місце, стався в повітрі, коли зіркова сім’я летіла з Франції до США.

Всупереч попереднім публікацій у ЗМІ, поліція Лос-Анджелеса поки не має ніяких даних, що вказують на жорстоке поводження з дітьми з боку 52-річного Пітта.

Бред Пітт і Анджеліна Джолі з дітьми

Джоли Питт дети

Натомість, за словами джерел, і він, і Анджеліна Джолі вже мали розмову з представниками Департаменту у справах дітей та сім’ї.

Як стало відомо The Mirror, Бред Пітт підняв руку на старшого прийомного сина Меддокса. І Анджеліна подала на розлучення на наступний же день після скандалу.

У той же час джерело People, близьке до Пітту, зазначив, що ця історія є комбінацією перебільшень і брехні».

«Він (Пітт) наполягає на тому, що не досяг високого рівня фізичного насильства, ніхто не постраждав фізично. Він ні в якому разі не бив свою дитину по обличчю. Він не робив цього, він це підкреслює. Так, він застосував до неї силу, але тому, що протистояння вийшло з-під контролю», — зазначило джерело.

Нагадаємо, однією з причин краху шлюбу Джолі і Пітта називалися розбіжності поглядів на виховання дітей. У своїй заяві до суду актриса попросила одноосібної опіки над шістьма нащадками. Батько Енджі, Джон Войт, вважає, що повинно було статися щось дійсно серйозне, якщо його дочка несподівано вирішила розлучитися з Бредом.

Як відомо, Меддокса Анджеліна Джолі всиновила ще до своєї зустрічі з Піттом. Хлопчикові був рік, коли актриса забрала його з камбоджійського притулку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here