У Польщі українцям закрили вхід в бар

0
54

бар Jack

Ось вам і євроінтеграція: «українцям вхід заборонений».

Поляки дискрминируют українців за національною ознакою. Громадянин України, який вирішить пройтися в Польщі по магазинах, наприклад, захоче купити фрукти, або надумає заглянути в бар — пообідати, випити чашечку кави чи чогось міцнішого — може зіткнутися з проблемою. Перед його носом просто закриють двері і оголосять, що особам української національності тут не місце.

Зокрема, з такими труднощами зіткнувся громадянин України Олександр Рудий (виходець із Дніпропетровська). Вирішив заглянути в пивний паб в місті Бидгощ, а його виштовхали втришия.

Про це написала польська Gazeta Wyborcza. Вона ж привела і просте пояснення господаря бару: «Це приватний заклад, можу пускати, кого хочу». Українців поляк бачити у себе не хоче.

Коли на майдані українці скачуть — це полякам спостерігати цікаво, а щоб з польським барам сновигали — тут вже вибачте…

Українець, правда, виявився товаришем наполегливим, звернувся в поліцію, вимагав дотримання прав людини — Європа, мовляв, загальнолюдські цінності і т. д. і т. п.

У даний момент поліція розглядає питання про можливе порушення кримінальної справи проти власника бару і його охоронця за ст. 119 КК Польщі («загрози Застосування насильства проти людини через його етнічної приналежності»).

Однак, як свідчить практика минулих років (а це далеко не перший випадок, коли в європейській Польщі українців дискримінують за національною ознакою), полякам такі витівки сходять з рук. Випадки, коли хтось був би посаджений у в’язницю за дискримінацію на ґрунті національної — не відомі.

© Стрес-служба stuki-druki.com

<<< Маразм міцнішає…

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here