Віталіна Цимбалюк-Романівська подає на розлучення з Арменом Джигарханяном

0
51

Віталіна Цимбалюк-Романівська спростовує звинувачення Армена Джигарханяна і вважає, що вона була годувальником сім’ї.

Виталина Цымбалюк-Романовская

Піаністка Віталіна Цимбалюк-Романівська ображена звинуваченнями Армена Джигарханяна в крадіжці і має намір розлучитися з артистом.

Про це повідомила представник Еліна Мазур.

«Віталіна глибоко ображена і настільки розчарована, що прийняла рішення самостійно подавати на розлучення. Адже пробачити таку образу і таке образа вона не в змозі», — заявила Мазур.

Рішення розлучитися з актором остаточне і безповоротне.

«Армен Борисович звинуватив Віталіну в крадіжці. Якби він це сказав просто на кухні, можна було пробачити. Але чоловік сказав це на всю країну, тобто фактично він звинуватив її в тому, що вона кримінальна злочинниця. Але довести зникнення хоча б пляшки кефіру Армен Борисович буде не в змозі, тому що у нього не пропало нічого», — пояснила представник піаністки.

За словами представника Віталіни, саме дружина містила чоловіка у шлюбі, а не навпаки.

«Він людина немолода, він заробляв з виходів на сцену. Повірте, у нього не дуже многоих в місяць, це не великі гроші. І сказати, що він мав якимись рахунками – брехня. Велике питання, хто кого тримав. Зараз він вкрав у Віталіни добре ім’я. Це єдина крадіжка, яка сталася», — зазначила Мазур.

Вона також заявила, що кілька квартир, якими володіє Віталіна, вона купила самостійно, ще до шлюбу, тому після розлучення вони залишаться їй.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here