Гоген Солнцев зіграє весілля з 70-річною бабцею

0
51

Екс-учасниця «Дом-2» Гоген Солнцев і його стара кохана подали заяву в ЗАГС. Весілля заплановане на 12 квітня 2018 року.

Гоген Солнцев старушка Елена

фото: колаж stuki-druki.com

37-річний епатажний учасник багатьох телешоу Гоген Солнцев візьме в дружини заможну 70-річну бабусю. Даму серця зірки «Дом-2» звуть Олена.

Відомий фрік розповів журналістам, що він зі своєю майбутньою дружиною складається у відносинах вже цілих 4 роки. За словами Солнцева, з Оленою вони випадково познайомилися в одному з московських театрів під час вистави, в якому літня жінка була в якості глядача.

«Потім вона прийшла в театр і ми стали з нею щільно співпрацювати. І як з актрисою, і як з меценатом. Потім це все вже вийшло на міжособистісний рівень», — розповів російським ЗМІ Гоген.

Колишній учасник телестройки сказав, що вони подали заяву в ЗАГС. Урочиста подія відбудеться 12 квітня 2018 року.

За чутками, 70-річна бабуся дуже багата і має серйозні зв’язки в потрібних Солнцеву колах. Вона запропонувала йому свою фінансову допомогу, а він відповів їй любов’ю і запропонував своє молоде тіло.

Інформаційно-розважальний портал stuki-druki.com нагадує, що в кінці лютого Мережа підірвали знімки таємного вінчання Гогена з літньою жінкою. Після того, як Солнцев і старенька поклялися у вірності до гробу перед лицем Господа, вони полетіли на відпочинок в Домінікану.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here