Амбер Херд заявила про насильство з боку Джонні Деппа

0
49

Подала на розлучення дружина Джонні Деппа актриса Амбер Херд заявляє про те, що була жертвою насильства з боку зіркового чоловіка.

Депп и Хёрд Ромовый дневник

Актриса Ембер Херд заявила, що неодноразово ставала жертвою домашнього насильства з боку Джонні Деппа.

Про це повідомляє TMZ.

Херд звернулася в суд з проханням надати так званий тимчасовий охоронний ордер — судове постанову, яка, зокрема, наказує ймовірних винуватців насильства утриматися від контактів з потенційними жертвами. Постанова такого роду захищає жертв насильства від повторних посягань або погроз.

У суді, як зазначає TMZ, дружина голлівудського актора разом з юристом представила фотографії, на одній з яких вона нібито зображена з синцями на обличчі. За словами Херд, Депп завдав їй ці травми смартфоном.

Вона також заявила, що після того, як знаменитий актор нібито вдарив її, він запропонував їй гроші за нерозголошення інциденту. Однак замість цього актриса подала на розлучення.

Офіційних коментарів від представників подружжя поки що немає.

Раніше стало відомо, що 23 травня Херд подала до суду заяву про розірвання шлюбу. У документі актриса вказала на «нерозв’язні протиріччя» і запросила виплату аліментів.

Згідно з джерелами порталу, шлюбний договір при оформленні відносин актори не укладали. У документах на розлучення актриса нібито вказала, що розлучилася з Деппом 22 травня, через два дні після того, як померла мати актора.

Депп і Херд познайомилися в 2011 році на зйомках фільму «Ромовий щоденник». Заручини відбулися в грудні 2013 року. В лютому 2015 року вони офіційно оформили свої стосунки, реєстрація шлюбу пройшла в їх будинку в Лос-Анджелесі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here