Шанувальники Джеремі Міксу закликають його не звязуватися з Ольгою Бузової

0
59

Колишній в’язень Джеремі Мікс приїхав до Москви для зйомок кліпу нової пісні Ольги Бузової Wi-Fi.

Ольга Бузова и Джереми Микс

Шанувальники 33-річного американського блогера і моделі Джеремі Міксу настійно просять його не зніматися в кліпі епатажної 32-річної теледіви Ольги Бузової.

Фолловери залишили безліч застережних коментарів під фотографією, яку «найпрекрасніший злочинець у світі» нещодавно опублікував у своєму мікроблозі Instagram.

Вони благають знаменитість остерігатися «підступної російської зірки» і не забувати про його стосунки з Хлоєю Грін, спадкоємицею імперії Topshop.

Проте деякі користувачі соцмережі вважають, що Джеремі цікавить лише комерційна сторона роботи з Бузової: «Мені подобаються він і його дівчина. Вони — чудова пара. Я думаю, що він прийшов в шок від Бузової. Її манери — не для нього. Вона абсолютно неинтеллигентна», «Так він офігів! Думає — що за транс, коли вже час закінчиться і я піду!».

Судячи з офіційного аккаунту Джеремі в соціальній мережі Instagram, колишній в’язень не поспішає викладати фото з російської поп-зіркою. Сама Ольга Бузова вже опублікувала серію фотографій з одним з найбажаніших чоловіків планети. У мікроблозі Джеремі превалюють фото з Хлоєю, їх спільним святкуванням Нового року і кадри з романтичних подорожей.

Хлоя Грін і Джеремі Мікс

Хлоя Грин и Джереми Микс 1

Хлоя Грин и Джереми Микс 2

Портал stuki-druki.com нагадує, що починаюча співачка Ольга Бузова знімає кліп на пісню Wi-Fi, в якому вирішила задіяти Джеремі Міксу. Бузова називає Міксу головним бэдбоем світу.

Американець придбав популярність в 2014 році. Тоді після арешту чоловіка за зберігання зброї на сторінці поліції міста Стоктон в «Фейсбуці» опублікували його фото. Воно набрало більше 100 тис. лайків, і Джеремі прозвали «найкрасивішим злочинцем у світі».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here