Емму Уотсон звинуватили в феміністичний расизмі

0
69

Через зйомки у рекламі засобу для виведення темних плям з шкіри британську актрису і борця за права жінок Емму Уотсон звинуватили в феміністичний расизм — в «фемінізм тільки для білих».

Эмма Уотсон Lancome

Британська актриса і борець за права жінок Емма Уотсон розчарувала деяких своїх шанувальників, погодившись стати обличчям косметичного продукту Lancome».

Йдеться про засіб для відбілювання шкіри, позбавлення від темних плям, зумовлених віком або викликаних впливом сонячних променів.

Обурені користувачі соцмереж пишуть про «білому обличчі фемінізму», який пропагує Уотсон. На їхню думку, актриса доносить до цільової аудиторії, що тільки біле личко — красиве.

Про це пише The Daily Mail.

«Не-білі жінки і так мають комплекси, коріння яких — у колоніалізмі, расизм та / або класовості. Їх дратують ці багатомільйонні кампанії, які створюються для того, щоб змусити нас почувати, що наша шкіра — це проблема, але ми можемо їм заплатити і вони її вирішать», — пишуть в Twitter.

Емма Уотсон — білолиця від природи. Тому користувачі соцмереж цікавляться, наскільки ще біліше вона прагне стати.

«У кампанії, в якій бере участь Уотсон, є прихований расизм і нав’язування білого кольору шкіри в якості критерію краси, тоді як всі відтінки хороші», — пишуть у соцмережах.

Емму закликають відмовитися рекламувати такий продукт.

Представники «Lancome» і Уотсон поки не зробили жодних офіційних заяв з цього приводу.

Нещодавно актрисі запропонували без охорони прожити тиждень у таборі для біженців і довести цим, що мігранти з Північної Африки і Близького Сходу підтримують фемінізм, а не ґвалтують жінок. Уотсон поки не зважилася дати своєї згоди.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here