АУДІО: Саакашвілі готує переворот в Грузії

0
68

У телефонній розмові з директором телекомпанії «Руставі 2» Нікою Гварамія Михайло Саакашвілі закликав будувати барикади, запасатися водою, набирати бойовиків і готуватися до революції.

Генеральний директор телекомпанії «Руставі-2» Ніка Гварамія вчора ввечері на спеціально скликаному брифінгу підтвердив автентичність поширеної в Інтернеті «український вікілікс» аудіозапис його розмови з екс-президентом Грузії, одеським губернатором Михайлом Саакащвили, в ході якого останній закликав влаштувати в Грузії «барикади і революцію» з допомогою «бойовиків».

Саакашвили Гварамия

Під час цієї розмови Саакашвілі, справляючись про ситуацію навколо телекомпанії, яка перебуває в стані судового розгляду з колишнім власником, каже: «Ви повинні піти за революційним сценарієм, зробити барикади, закликати людей».
За його словами, такі акції повинні розтягнутися на кілька тижнів.

«Принесіть і зберіть залозки, намети, зробіть фортеця, іншого шляху немає, – закликає екс-президент. – Зберіть 1,5–2 тис. людей».

Далі Саакашвілі каже: «Знайдіть бойовиків, щоб захистили… В результаті це повинно закінчитися стріляниною».

Гварамія сказав, що ця розмова відбулася 19 жовтня.

АУДІО: переговори Михайла Саакашвілі з директором телекомпанії «Руставі 2» Нікою Гварамія

На своєму брифінгу Гварамія зазначив, що «Саакашвілі мій особистий друг, але ми не маємо спільні позиції». Він підтвердив, що «Саакашвілі закликав захистити свободу слова такими методами, про які йдеться (в записі)».

«Це справа політичного смаку Саакашвілі і його політичної відповідальності», – сказав Гварамія.

Додамо, що департаментом контррозвідки Служби державної безпеки Грузії розпочато розслідування за ст. 315 КК — змова з метою повалення державної влади та її захоплення.

Про це заявив заступник керівника СГБ Леван Изория.

«Будуть проведені всі необхідні оперативні та слідчі заходи. Слідство розпочато на підставі проведених оперативно-слідчих заходів і публікацій в ЗМІ», – сказав він.

Офіційний представник МВС Грузії Теа Пертая, у свою чергу, заявила, що у зв’язку з початком розслідування СГБ Грузії міністерство «приймає особливі заходи».

«Виходячи з ситуації, що склалася, та з метою забезпечення безпеки громадян, на території, прилеглій до телекомпанії «Руставі-2», будуть встановлені камери відеоспостереження, щоб контролювати ситуацію протягом 24 годин. Також на даній території цілодобово чергуватимуть екіпажі патрульної поліції, в тому числі щоб забезпечити безпеку співробітників телекомпанії і запобігти очікувані провокації», – сказала вона.

До цього сайт wikileaks.center і інші ресурси поширили відомості про зустріч в аеропорту Стамбула Саакашвілі і колишнього секретаря РНБ Грузії Георгія Бокерії, одного з лідерів партії колишнього глави держави «Єдиний національний рух».

Згідно нібито відбувся в них розмови, Саакашвілі і Бокерія обговорюють підготовку нападу спеціально найнятих осіб на гендиректора телекомпанії «Руставі-2» Ніку Гварамию, а також підготовку вбивства якоїсь молодої матері, щоб влаштувати в країні масові протестні виступи і підняти народ проти уряду.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here