Ксенія Собчак озвучила свої «123 важких кроку»

0
97

Телеведуча Ксенія Собчак, яка оголосила про намір балотуватися на пост президента Росії, опублікувала свою передвиборну програму.

Ксения Собчак

Як повідомляють ЗМІ, скандально відома світська левиця Ксенія Собчак представила свою передвиборну програму «123 важких кроку» на з’їзді «Громадянської ініціативи».

Після чого Ксенія опублікувала на своєму офіційному сайті.

«Це моя відповідь Володимиру Путіну на слова, що у демократичних сил немає позитивної програми. У держави повинна бути одна мета — права і свободи громадян, від імені якого він виступає», — сказала Ксенія.

В її програмі 123 пункту, вона розділена на глави «Внутрішня політика», «Розвиток економіки», «Соціальна політика» і «Зовнішня політика».

У програмі зазначено, що Росія повинна стати «європейським світською демократичною федеративною державою з ринковою економікою, що захищає права і свободи громадян».

Головним пріоритетом зовнішньої політики Собчак називає «мирні й добросусідські стосунки з іншими країнами, в економічній політиці добробут громадян.

В розділі «Внутрішня політика» Собчак відзначає, що буде прагнути ввести в Росії «загальноєвропейських законів і цінностей»: в країні повинні бути скасовані або змінені закони, що ускладнюють прояв політичної ініціативи, що обмежують людей за різними ознаками.

«Якщо можна хресні ходи і багатомільйонні вуличні молитви, повинні бути дозволені і мітинги опозиції, демонстрації атеїстів, карнавали і гей-прайди. Якщо можна церковні шлюби, повинні бути дозволені і цивільні ЛГБТ-союзи. Я знаю, що багато хто в залі зараз подумають, навіщо вона це говорить? Це все шкодить кампанії, шкодить рейтингу, люди це не зрозуміють. Але я відразу сказала вам, що йду в політику для того, щоб говорити правду», — сказала Собчак на з’їзді.

На думку Собчак, країна повинна перейти від «суперпрезидентською республіки» до «повноформатної парламентської демократії», для чого необхідно внести зміни в Конституцію.

Нагадаємо, що в середині жовтня Ксенія Собчак оголосила про плани виставити свою кандидатуру на президентських виборах 2018 року. Вона заявила, що позиціонує себе як кандидат «проти всіх».

Про те, що Ксенія Собчак вирішила піти на вибори від партії «Громадянська ініціатива» стало відомо в середині листопада.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here