ВІДЕО: Володимир Меньшов розповів про позашлюбного сина

0
79

Володимир Меньшов заперечує, що має позашлюбного сина Олександра від журналістки Людмили Туйовій.

Владимир Меньшов Судьба человека

Відомий актор і режисер Володимир Меньшов став героєм програми «Доля людини».

Народний артист РРФСР прокоментував чутки про позашлюбного сина, матір’ю якого нібито є Людмила Туєва — подруга Валентини Леонтьєвої. У ряді ЗМІ стверджувалося, що її спадкоємець Олександр, який з’явився на світ в лютому 1977 року, не бажає бачити рідного батька.

Меньшов заявив, що подібні домисли не відповідають дійсності: «Це починається вечір великих відкриттів, так? Мого сина Олександра — це хто вам сказав? Тьотя Валя, чи що? Залиште, ну… Нема в мене сина Олександра, і правда, не варто навіть… Це якась нісенітниця, повірте. Вона мені розповідала цю нісенітницю. Так ось ляпнем, а потім буде гуляти в Інтернеті, що Меньшов відмовляється від свого сина».

Меньшов дав зрозуміти, що не збирається висловлюватися з приводу ймовірного спадкоємця і роздувати цю історію. «Від сина не відмовляюся, але його звуть не Олександр, а Микола», — сказав актор.

Володимир Меньшов. Доля людини

Зі своєю дружиною Вірою Алентовою Меньшов разом ось вже більше 50 років. У 2013 році подружжя відсвяткували золоте весілля. У той же день пара вирішила обвінчатися в церкві. Близькі люди також вмовили Меньшова пройти обряд хрещення.

«Віра весь час думала, що на «тому світі» ми опинимося в різних відділеннях — для віруючих і невіруючих. А вона хотіла, щоб ми були разом», — поділився актор.

За словами зірки кіно і театру, він розділив з дружиною обов’язки по дому. Меньшов зазначив, що його дружина не вміє готувати, тому за плитою коштує він. Разом з тим Володимир Валентинович не вважає себе підкаблучником. Він вважає, що несе важливу функцію: «Все інше, крім кухні, Віра робить у будинку — вона шиє, в’яже, телевізор може полагодити!.. Якщо я стою на кухні — це головне, все-таки вогнище!».

вінчання Володимира Меньшова і Віри Алентової

венчание Владимира Меньшова и Веры Алентовой

венчание Владимира Меньшова и Веры Алентовой 2

венчание Владимира Меньшова и Веры Алентовой 3

венчание Владимира Меньшова и Веры Алентовой 4

В ході програми Володимир Меньшов розповів про секрет довговічного шлюбу: «По-перше, потрібна любов. З роками вона видозмінюється, але повинен бути цей перший імпульс щирою і великої любові. По-друге, потрібно терпіння, вміння прощати один одного, це дуже важливо. Ми довгий час займалися переробкою, і взагалі це лежить в нашому російському менталітеті. Це неправильно, потрібно приймати людину такою, якою вона є, і любити за це».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here