ВІДЕО: Снуп Дог обматюкав Арнольда Шварценеггера

0
54

Через помилування вбивці Арнольдом Шварценеггером в бутність губернатором Каліфорнії, відомий американський репер обматюкав його і назвав расистом.

Снуп Дог

Американський репер Снуп Дог записав відеозвернення до актора і екс-губернатору Каліфорнії Арнольду Шварценеггеру.

У ньому музикант обматюкав Шварценеггера і назвав його расистом через помилування вбивці, з батьками якого Арні був близько знайомий.

Про це повідомляє TMZ.

«Ти звільнив цього гада, але вбив Туки Вільямса, ублюдок. Ти подарував свободу своєму знайомому. Я тебе ненавиджу», — заявив Снуп Дог у своєму зверненні, доповнивши свої слова кількома міцними слівцями.

Снуп Дог веде мову про Эстебане Нуньезе — сина Фабіана Нуньєза, близького друга Шварценеггера.

Естебан був засуджений за вбивство на 16 років, однак Шварценеггер, будучи губернатором Каліфорнії, сильно скоротив злочинцеві термін.

При цьому він відмовився помилувати іншого злочинця, Стенлі Туки Вільямса, який в 1981 році був засуджений до смертної кари за вбивство чотирьох людей. Вільямс очолював лос-анджелеське афроамериканську банди Crips. У в’язниці він почав писати дитячі книжки і активно позиціонував себе як гуманіста. Однак Шварценеггер залишився глухим до його прохань про помилування: осужденнго стратили, зробивши йому «смертельну ін’єкцію».

Сам Шварценеггер поки ніяк не відреагував на відеозвернення Снупа Дога.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here