На Україні хочуть допитати Олівера Стоуна за пост у Facebook

0
113

Українська влада розшукує Олівера Стоуна!

пост Оливера Стоуна в Facebook

Того самого — всесвітньо відомого голлівудського режисера. Про це повідомляє «Голос Америки».

Виявляється, у Києві хочуть допитати Олівера Стоуна у зв’язку з його недавнім постом в Facebook. Як відомо, Олівер Стоун звинуватив західні спецслужби в організації розстрілів мітингувальників на евромайдане.

Більше того, режисер зі світовим ім’ям зараз знімає документальний фільм про події на Україні. І цього, судячи з усього, дуже злякалися в Києві. Адже Олівера Стоуна не запишеш в «кремлівські пропагандисти», а з його фільму світ дізнається правду про те, що відбувалося — про розстріли на майдані і ролі в них ЦРУ, про антиконституційний переворот на Україні і т. д. і т. п.

«Українські адвокати, що представляють родичів убитих демонстрантів, кажуть, що вони намагалися вийти на Стоуна, щоб попросити його представити детальну інформацію про те, де він зустрівся з Януковичем і те, що сказав екс-президент під час інтерв’ю, яке, відповідно до постом режисера 30 грудня в Facebook, тривало чотири години», — повідомляє «Голос Америки».

скан поста Оливера Стоуна в Facebook

«Грунтуючись на інформації, наданої Олівером Стоуном в його повідомленні на Facebook, ми можемо просити український суд викликати його. Якщо суд прийде до висновку, що Стоун може дати цінну інформацію, Міністерство юстиції України буде просити американських чиновників про допомогу у виклику Стоуна для дачі свідчень в українському суді», — заявив адвокат Віталій Титич, який представляє інтереси родичів трьох убитих демонстрантів.

Поки що спроби української сторони зв’язатися зі Стоуном виявилися безнадійні…

Судячи з усього, Київ намагається таким способом з’ясувати, що відомо Оліверу Стоуну, які у нього факти, документи, свідчення — відповідно, яка інформація з’явиться у фільмі і буде оприлюднена на весь світ. Знаючи це, українська влада зможе підготуватися до захисту від очікуваних звинувачень на її адресу.

© Стрес-служба stuki-druki.com

<<< Маразм міцнішає…

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here