Валерія Гай Германіка і Вадим Любушкин розлучаються. ФОТО

0
59

Вагітна Валерія Гай Германіка вирішила розлучитися з Вадимом Любушкиным через півроку після весілля.

Гай Германика и Вадим Любушкин

У Валерії Гай Германіки і Вадима Любушкина все відбувається швидко.

Вони познайомилися на початку 2015 року на шоу «Танці з зірками». Навесні пара стала разом виходити у світло, а потім оголосила про заручини. 25 липня 2015 року вони зіграли весілля. Тоді ж Валерія завагітніла.

І ось через півроку після одруження пара розлучається. Незважаючи на вагітність 31-річної Гай Германіки. Вона раптом зрозуміла, що Любушкин їй як чоловік не підходить.

«Коли я зрозуміла, що спільне проживання стало неможливим, я сказала чоловікові: «Давайте поживемо окремо». Просто я була нещаслива у шлюбі з самого початку. А завагітніла я практично відразу, ми були чоловіком і дружиною, ми обидва тоді хотіли дитину», — повідомила Валерія журналістам.

Вагітна Валерія Гай Германіка

Беременная Гай Германика

Крім того, чоловік обдурив Валерію.

«У нас відбулася дуже неприємна розмова, після чого він зібрав свої речі і поїхав. Він сказав, що відправився в Омськ до батьків, потім писав, що знаходиться в Новосибірську. Але «доброзичливці» повідомили, що він давно живе в Америці. Звичайно, мені важко було це все дізнатися… В результаті я пішла в суд і подала на розлучення», — повідомила Валерія.

Вобщем, дитина залишиться на пам’ять про це бурхливому, але швидкоплинний роман, про який можна кіно знімати. Може, Гай Германіка зніме? Режисер все-таки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here