Дмитро Шепелєв — біографія, інформація, особисте життя, фото, відео

0
81

Дмитрий Шепелев 1

Дмитро Андрійович Шепелєв. Народився 25 січня 1983 року в Мінську. Білоруський, український, російський теле — і радіоведучий.

Дмитро Шепелєв народився 25 січня 1983 року в Мінську.

Батьки до шоу-бізнесу відношення не мали, вони інженери, що працювали за технічними спеціальностями.

Навчався в гімназії № 11. «Я жив у величезному шестнадцатиэтажном будинку на проспекті Незалежності, але у нас не було свого двора, тож всі, хто жив у нашій висотці, повинні були ходити грати на майданчик біля сусіднього будинку», — згадував він.

З шести років займався спортом, зокрема, водним поло та плаванням. Потім захопився великим тенісом і досяг чималих висот: входив в десятку кращих тенісистів Білорусії серед юніорів.

На свою першу роботу Шепелєв пішов, ще навчаючись у сьомому класі — разом з другом під час літніх канікул він влаштувався роздавати листівки. У восьмому класі батько Діми запропонував синові підробіток в його компанії, яка займалася розробкою комп’ютерних баз даних. Працювати під керівництвом батька Шепелєву сподобалося, він із задоволенням виконував всі завдання і отримував заслужену винагороду.

Будучи дев’ятикласником, він отримав перший досвід роботи на телебаченні — у програмі «5х5».

Перший досвід виявився настільки вдалим, що Шепелєв вступив на факультет журналістики Білоруського державного університету (кафедра телебачення і радіомовлення).

Будучи студентом, він паралельно почав працювати на радіостанції «Альфа радіо», після на радіо «Unistar» і телеканалі «ОНТ», а також провідним у нічних клубах. На радіо Шепелєв опинився волею випадку: в школі телеведучих, він познайомився з одним з її педагогів — програмним директором «Альфа радіо» Віталієм Дроздовим.

«У Мінську я був наймолодшим співробітником на місцевій радіостанції. Колегам було близько 30, мені не було й 20. І я ніяковів, що знаю мало, п’ю не так багато. Мені хотілося здаватися дорослішими, говорити низьким голосом», — згадував він.

Дмитро Шепелєв в юності

Дмитрий Шепелев в юности

Одного разу Дроздов запропонував усім бажаючим записати скіммер (підводку, в якій ведучий оголошує пісні, жартує і всіляко проявляє свої таланти). Шепелєв записав свій варіант і через півроку, у віці 20 років, отримав місце на найпопулярнішій радіостанції Мінська. Пізніше на радіостанції «Unistar» Шепелєв вів і продюсував ранкове шоу, готував першу в Білорусії пряму радіо-трансляцію концерту Роббі Вільямса, який брав інтерв’ю у Брайана Адамса, Кріса Рі і безлічі інших зірок. Був першим коментатором церемонії «Греммі» в Білорусії.

У 2004 році Шепелєв отримав пропозицію від українського музичного каналу М1 і прийняв рішення переїхати в Київ. В українській столиці Шепелєв вів відразу кілька шоу на різних телеканалах.

У 2005 році закінчив університет з відзнакою, захистивши дипломну роботу на тему «Теорія і практика комерційного радіомовлення».

Дмитрий Шепелев 3

В 2008 році Костянтин Ернст запросив Шепелєва на «Перший канал» вести караоке-шоу «Можеш? Заспівай!». Деякий час Дмитро поєднував київські зйомки з московськими, а в 2009 році, після успішної роботи в якості одного з провідних фіналу «Євробачення», остаточно перебрався в столицю Росії.

У 2007 році став ведучим автомобільного шоу «Дай покататися» на телеканалі «М1».

У 2008 був провідним самого рейтингового шоу за всю історію українського ТБ «Фабрика зірок-2». У тому ж році став вести програму «Зірка караоке». Також вів програму «Граєш чи не граєш» — українська версія телегри «Deal or no Deal».

У 2009 році почав активно працювати в Росії і прийняв рішення переїхати на постійне місце проживання до Москви. Однак в 2011 році Дмитро знову з’явився в ефірі українського телебачення, в якості ведучого гумористичної програми «Розсміши коміка».

У травні 2009 був провідним в «Green Room» на «Євробачення-2009» і провів близько 80-ти прес-конференцій. 26 вересня 2009 року телеведучий Дмитро Шепелєв став володарем російської премії в галузі телебачення ТЕФІ-2009 (за роботу на конкурсі «Євробачення»).

6 вересня 2009 року відбулася прем’єра музичного шоу «Надбання Республіки» ведучими якого стали Дмитро Шепелєв та Юрій Ніколаєв. Влітку 2010 року вів програму «Здрастуйте, дівчатка!» на російському «Першому каналі». Восени 2010 був постійним членом журі проекту «Лід і Полум’я».

Дмитрий Шепелев 4

У 2010 році був зарахований на відділення візуальної культури (кіно, телебачення, інтернет) в Європейський гуманітарний університет (Литва).

З 2011 по 2013 рік був одним із провідних «Хвилини слави» на «Першому каналі» Росії.

У 2012 році разом з Яною Чурікової вів літній музичний спаринг-марафон «Фабрика зірок Росія — Україна», в якому брали участь випускники російської і української «Фабрик».

У 2012 році разом з Володимиром Зеленським став ведучим шоу «Червоне або чорне» на українському телеканалі «Інтер». Влітку 2013 року на «Інтері» стартувало нове кулінарне шоу «Літня кухня з Дмитром Шепелєвим», восени 2013 на тому ж каналі, почав вести нове, сімейне, пісенне шоу «Одна родина».

У 2013 року Дмитро Шепелєв був постійним учасником шоу «Встигнути до опівночі».

Дмитрий Шепелев 5

У 2014 році пройшли зйомки нової програми «Імперія ілюзій: Брати Сафронови, постійним членом журі якої стали Дмитро Шепелєв і Тигран Кеосаян. Прем’єра шоу відбулася 21 лютого 2015 року на СТС.

У 2014 році почалися зйомки нового українського караоке-шоу «Співай як зірка» (українська адаптація турецького формату Keep your light shining), прем’єра відбулася 27 лютого 2015 року.

На Євробаченні 2015 оголошував оцінки від Росії.

25 липня 2015 року разом з Наталією Водянової був провідним жеребкування відбіркового турніру чемпіонату світу з футболу 2018 року.

15 листопада 2015 року відбулася прем’єра нового музичного шоу «Два голоси», ведучим якого став Дмитро Шепелєв, а його співведучою стала Юлія Началова.

У листопаді 2016 року вийшла книга Дмитра Шепелєва «Жанна».

8 лютого 2017-го було оголошено, що Дмитро Шепелєв буде ведучим ток-шоу «Прямий ефір» замість Бориса Корчевникова, проте в цьому шоу Дмитро так і не з’явився.

У липні 2017-го він став вести шоу «насправді» на Першому каналі.

Дмитро Шепелєв у програмі «Нехай говорять»

Зр Дмитра Шепелєва: 175 сантиметрів.

Особисте життя Дмитра Шепелєва:

Будучи студентом Шепелєв одружився, шлюб протримався три тижні.

Перебував у цивільному шлюбі з відомою співачкою Жанною Фріске (1974 — 2015). 7 квітня 2013 року у Фріске і Шепелєва в Майамі народився син Платон.

Дмитро Шепелєв і Жанна Фріске

Дмитрий Шепелев и Жанна Фриске 1

Дмитрий Шепелев и Жанна Фриске 2

Дмитрий Шепелев и Жанна Фриске 3

З інтерв’ю Дмитра Шепелєва про смерть Жанни Фріске:

«Жанна назавжди залишиться для мене глибоким, неповторним, справжнім щастям».

— У ЗМІ лікарі стверджують, що ви знали, що Жанні залишилося жити всього 2 дні. Чому ви не залишилися в Москві?

— Це неправда. Не один раз проходили консультації з лікарями, які спостерігали за Жанною протягом довгого часу: медики з США, Німеччини, Росії. Їх було дуже багато. Багато повідомляли, що, здається, ми програли цю боротьбу. Але ні один не мав можливості повідомити точний час. Про те, що я відвезу Платона на відпочинок, було відомо більше місяця тому. Ми оформили візи і купили квитки, прибули сюди в неділю, а на наступний день Жанни не стало. Я перебував з нею протягом останніх двох років її життя, і бути біля неї зараз важливо, але і про дитину забувати не можна.

Під час нашого від’їзду, Жанна перебувала в стані ідентичному останнього місяця. Настільки різке погіршення стану спрогнозувати було неможливо. Я можу сказати спасибі долі лише за те, що наша дитина не бачив усі ці жахливі події. Йому 2 роки і 2 місяці і не місце на похоронних церемоніях.

— Він розуміє, що відбувалося з мамою?

— Ми не розмовляли з ним про це. Я сам повідомлю про все це йому через деякий час. Але не зараз. Найбільше я бажаю, щоб мій син був охоплений любов’ю. На щастя, у нього є 2 чудові бабусі і 2 прекрасних дідуся. Нас всіх пов’язує основне — любов до Платона. Ми обов’язково будемо разом з ним. Я вже згадував наше правило: слід бути добре мені, Жанні і Платону. До Платону добре ставляться, так що я не знаходжу це питання відповідним. Все буде добре.

Після смерті Жанни Фріске у Шепелєва регулярно виникають скандали з сім’єю співачки з-за маленького Платона.

Дмитро Шепелєв і син Платон

Дмитрий Шепелев и Платон 1

Дмитрий Шепелев и Платон 2

За чутками, після смерті Жанни Фріске Шепелєв закрутив роман з однією з найкращих подруг співачки косметологом Оксаною Степанової.

Жанна Фріске і Оксана Степанова

Жанна Фриске и Оксана Степанова

Восени 2016 року Дмитро Шепелєв став автором книги про Жанну Фріске, яка називається «Жанна. Любов і хвороба в історії життя Жанни Фріске». У книзі описана історія сутички зірки з раком.

В якості епіграфа на зворотному боці книги Шепелєв написав: «Світле життя співачки Жанни Фріске, наповнену любов’ю і спокоєм, в одну мить перекреслила діагноз «рак», перетворивши улюбленицю мільйонів з символу краси у пацієнта, за здоров’ям якого невідривно стежить весь світ. Хворіти важко. Вболівати під пильною увагою — нестерпно. Це книга про перший в Росії публічному, хоч і мимовільному, досвід протистояння хвороби, про гідність і силу, з якою тендітна Жанна взяла смертельний бій. Я дуже сподіваюся, що ця книга буде корисна тим, хто бореться сам або допомагає близьким. Зможе підтримати тих, хто зневірився, і, можливо, надихне на віру в чудо порятунку. Ця книга про випробування хворобою, про те як вона змінює райдужний і звичний світ. Про опір. І, зрозуміло, ще це історія любові, без якої будь-бій навряд чи мало б сенс».

З весни 2017 року з’явилися чутки про роман Дмитра Шепелєва Катерині Тулупової. До Москви вона приїхала з Єкатеринбурга. Бізнесвуман відкрила студію «Арх. Предмет», а потім створила жіночий клуб «Креативні сніданки». Час від часу Тулупова працює у власній майстерні «Пофарбовано». У Катерини є дочка Лада від попередніх стосунків, яка майже одного віку з Платоном. У 2018-му стало відомо, що пара живе разом.

Катерина Тулупова

Екатерина Тулупова

Шепелєв з дитинства захоплювався спортом. Займався плаванням і водним поло, 6 років віддав професійного спорту — грав у великий теніс, увійшов в топ-10 тенісистів-юніорів Білорусії. Зараз зрідка виходить на корт з Юрієм Ніколаєвим. У вільний від роботи час Дмитро багато подорожує. Шепелєв об’їздив всю Європу, улітку 2009 року три тижні вивчав США (дорожні замітки про цю поїздку публікував журнал ELLE), мріє обійти Землю під вітрилом.

У 2010 році брав уроки майстерності в Школі-студії МХАТ, в тому ж році почав вчитися грати на фортепіано. Взимку катається на сноуборді, влітку — займається серфінгом.

Дмитрий Шепелев 7

Дмитро Шепелєв про спорт і здоровому харчуванні:

«Є думка, що у телеведучих під шаром гриму немає жирів І це правда. Ось тільки це досягається активним способом життя і правильним харчуванням. Наприклад, я з дитинства зі спортом на «ти». Ще в школі займався тенісом, бальними танцями, плавав, грав у водне поло… Бігаю вранці. Тренуюся вечорами: займаюся з тренером по боксу, граю в теніс, плаваю. Взимку катаюсь на сноуборді. Ретельно дотримуюся дієти. Більше шести еклерів за вечір — ні-ні! І алкоголь, вважайте, не п’ю зовсім. Пляшка на вечір. Свою норму, як мовиться, знаю. Жарт, звичайно.

А взагалі я п’ю багато води… п’ю воду. Часто і жадібно.

Що стосується харчування, їм три-чотири рази на день. Часто, але помалу. Не об’їдаюсь. Встаю з-за столу трохи голодним. Те, що сказано про харчування після шести вечора, на мій погляд, нісенітниця. Важливо є у відповідності з власним ритмом життя. У моєму раціоні рідко зустрічається хліб. Майже не їм десерти. І так триває до тих пір, поки я не їду в гості до батьків. Вчора були пиріжки картопляні з м’ясом і з вершковим соусом з печерицями. Суп-пюре з гарбуза. Вареники з вишнею. Скромний сирно-банановий пиріг. Ягідний мус. А! І ще печінковий паштет. Загалом, я у відмінній формі! Слідкую! А взагалі щастя в тому, щоб жити в задоволення. Не можна відмовляти собі, якщо дійсно дуже хочеться. Правда, не варто забувати про те, що, на жаль, те, що приносить задоволення, найчастіше немає абсолютно ніякої користі».

Фільмографія Дмитра Шепелєва:

2009 — Як козаки… новорічний мюзикл — ведучий новин при дворі Катерини ІІ
2012 — Zолушка — Камео (В підсумковий варіант картини епізод не увійшов)

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here