Донька Валерії прокоментувала фото з новонародженими близнюками

0
73

Ганна Шульгіна попросила Валерію видалити фото з хлопчиками-двійнятами.

Валерия и Анна Шульгина

Ганна Шульгіна, дочка відомої російської співачки Валерії, залишила двозначний коментар під знімком, де її мати відображена в ліфті з двома дітьми в колясках.

«Мам, ну я просила тебе не викладати фото з моїми намистинками!!! Я ж у себе їх не викладаю!!!!!!! Зніми, будь ласка!!!!!» — написала донька Валерії в соцмережі.

24-річна артистка ще більше заінтригували публіку. Громадськість губиться в здогадах щодо дітей, з якими знялися співачка Валерія та її чоловік, продюсер Йосип Пригожин.

Портал stuki-druki.com нагадує, що все почалося з того, що чоловік артистки, продюсер Йосип Пригожин 1 січня 2018 року виклав на своїй сторінці в соцмережі фотографію з двома дітьми. Коли передплатники припустили, що хтось із потомства Пригожина подарував йому онуків, продюсер почав це заперечувати: «Я не дід», «У мене немає онуків».

Однак справжня галас почалася, коли на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Instagram співачка Валерія опублікувала фотографію, зроблену в ліфті з дітьми, яким немає ще й року. «Лифтолук. Зібралися на прогулянку.», — написала Валерія.

Зазначимо, що Валерія, її чоловік, Ганна та інші родичі досі зберігають мовчання про походження дітей.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here