Ганна Герман після пластики стала героєм фотожаб. ВІДЕО. ФОТО

0
95

У США Ганна Герман зробила пластичну операцію, а на Україні стала героєм фотожаб.

Анна Герман

Колишня соратниця Віктора Януковича Ганна Герман здивувала не тільки своїми обниманиями-поцілунками з Юлією Тимошенко у Вашингтоні, але і новим обличчям, з яким вона приїхала з Америки.

Вона підтягла шкіру обличчя і підкоригувала губи.

Герман після пластики з’явилася в ефірі каналу «112».

Змінилася в обличчі Ганна Герман здивувала, якщо не сказати — шокувала — користувачів соцмереж. Омолодження додало зовнішності Ганни Миколаївни азіатські риси.

Тепер колишню радника Віктора Януковича називають те корейським шпигуном, то жертвою бджіл.

Фотожаби на Ганну Герман

Герман пластика 1

Герман пластика 2

Герман пластика 3

Герман пластика 4

Герман пластика 5

Правда, є й такі, хто взагалі заперечує сам факт, що Герман вдавалася до послуг пластичного хірурга.

Так, Дмитро Слоссер пише на своїй сторінці в Фейсбук наступне: «З приводу обговорення в соціальних мережах зміни зовнішності Ганни Герман. У виступі від 7 лютого в студії каналу 112, я якихось радикальних змін не побачив. Хоч пані Герман і повернулася нещодавно з США, але слідів скальпеля я не побачив. Варто зауважити, що дослідження проводилося практично в умовах експерименту. Одна програма, одна студія, різниця кілька місяців.

Що виявилося? У порівнянні з ефіром від 3 січня обличчя політика мало чим відрізняється. Стало бути не пластику. А що? Безумовно збільшився обсяг губ — але це якщо порівнювати ефіри ще більш старі. На останньому ефірі наметанному оку видно можливі сліди від стек гілок підтяжки обличчя. Ну і обсяг скул теж збільшився. Можна припустити, що контур обличчя покращився завдяки уколів філлеров, які ввели в оману журналістську братію і дали привід дорікати пластичну хірургію у всіх гріхах (особливо в гріху несмаку!). Так що моя репліка покликана реабілітувати пластичну хірургію в очах громадськості. До речі, якщо б до мене прийшла пацієнтка з подібними проблемами, які були у пані Герман операцію я б теж не рекомендував — а розглядав би малоінвазивні ін’єкційні методики. Питання лише в обсязі препарату! Як виявилося це ключове питання!».

Герман пластика 6

© Стрес-служба stuki-druki.com

<<< Маразм міцнішає…

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here