Мягков і Тализіна підтримали скасування показу «Іронії долі» в Новий рік

0
61

Андрій Мягков і Валентина Тализіна прокоментували відмову Першого каналу від трансляції фільму «Іронія долі, або З легким паром!» на Новий рік.

Мягков и Талызина Ирония судьбы

Вперше з 2007 року Перший канал не буде показувати фільм «Іронія долі, або З легким паром!» в новорічну ніч. Замість нього створювати атмосферу свята для росіян і освіжати в пам’ять цитати про «треба менше пити» і заливну рибу буде «Росія-1».

«Прийшов час, і відмовився, їм видніше. Я не можу нічого зробити. Я завжди дивлюся», — заявила у своєму коментарі Валентина Тализіна. Народна артистка РРФСР грала в «Іронії долі, або З легким паром!» роль однієї з подруг головної героїні. Крім того, вона озвучила головну героїню Надю, яку зіграла актриса Барбара Брильська.

Крім Тализіної скасування показу на Першому Каналі прокоментував ще один артист, який знявся в культовій для росіян комедії. Андрій Мягков, виконавець ролі Жені Лукашина зізнався, що ця новина його не засмутила: «У мене немає з цього приводу ніяких міркувань. Новина для мене не сумна. Мені здається давно пора перестати показувати цей фільм, щоб не перетворити його на посміховисько. Потрібно мати міру в усьому, я так вважаю». Артист додав, що він не став би дивитися ні однієї новорічної передачі, вийшла на Першому каналі.

Портал stuki-druki.com нагадує, що радянський двосерійний фільм про перепутавшем Петербург і Москву доктора вперше вийшов на екрани 1 січня 1976 року по першій програмі ЦТ. Вже в наступному році миттєво стала популярною картина була нагороджена Державною премією СРСР. Згодом фільм придбав культовий статус і став такою ж прикметою Нового року, як мандарини і салат «Олів’є». Фільм входить в п’ятірку самих улюблених фільмів росіян.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here