ВІДЕО: геймер Руслан Щедрін виграв порнозірку Катерину Макарову

0
58

16-річний геймер Руслан Щедрін в якості призу виграв порнозірку Катерину Макарову на цілий місяць.

Руслан Щедрин 1

16-річний школяр з Москви Руслан Щедрін став володарем незвичайного призу до Дня захисника Вітчизни — він отримав можливість прожити цілий місяць з порнозіркою в одному з московських готелів.

Винагорода Руслан отримав як 100-тисячний користувач сайту, що продає озброєння для віртуальних ігор.

Руслан Щедрін

Руслан Щедрин 2

Школяр радий призу і не вірить своєму щастю.

«Спочатку я не повірив, але коли зрозумів, що це правда, то подякував сайт. Я був у нестямі від радості. Друзі теж раді за мене, деякі навіть заздрять. Я її бачив, мені все сподобалося — у неї хороші розміри. Дуже чекаю на нашу зустріч», — розповів Руслан журналістам.

Що ж, Руслан прав. У Катерини справді хороші розміри».

Катерина Макарова

Екатерина Макарова 1

Екатерина Макарова 2

Екатерина Макарова 4

Екатерина Макарова 3

Серед любителів «полунички» Катерина Макарова відома як Macy Ssens.

Якщо Руслан зрадів можливості пожити з порнозіркою протягом місяця, то його мати Віра зовсім не рада.

Віра Щедріна вважає, що зустріч з актрисою фільмів для дорослих остаточно відверне його від навчання. А він і так загруз в комп’ютерних іграх.

«Я категорично проти, у нього зараз іспити, навчання — який місяць з порнозіркою? Нехай 100 тисяч дають, ми будемо раді. Приз — це добре, але не такий. Як їм таке могло прийти в голову? Він і так цілими днями грає, купує зброю», — каже жінка.

Мати Руслана Щедріна

Мать Щедрина

Тим не менш, Руслан не відмовляється від зустрічі з порноактрисою і планує провести разом з нею цілий місяць. З Катею Макарової він має намір ходити в музеї і кіно.

Журналісти поцікавились, як має намір проводити час з юним геймером сама порнозірка.

За словами порноактриси, вона готова прислухатися до бажань школяра, так і його батьків. Катерина при необхідності навіть зустріне Руслана після уроків, а жити кілька тижнів в готелі, на її думку, немає необхідності.

«Я собі уявляю, що ми будемо ходити в кіно, подорожувати. Для початку нам треба зустрітися, а потім ми вирішимо, що нам обом буде цікаво. Потрібно, щоб нас обох це влаштовувало. Якщо йому буде некомфортно жити в готелі, хай живе вдома. Це йому вирішувати, він має право самостійно приймати рішення», — заявила Катерина Макарова.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here