Російська секс-рулетка входить у моду в Європі

0
49

В Європі зростає популярність екстремальних секс-оргій, у яких беруть участь заражені ВІЛ-СНІД.

секс рулетка

Лікарі іспанського міста Барселона б’ють тривогу: серед любителів гострих відчуттів все більш популярною стає «російська секс-рулетка».

Це закрита вечірка-оргія, серед учасників якої є людина, заражена вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ) або хворий Снідом. Під час оргії все безладно займаються сексом, а можливість заразитися при цьому смертельним захворюванням додає гостроти відчуттів.

Про це пише The Mirror.

С широко закрытыми глазами

Доктор Жозеп Майолас (Josep Mallolas) з Hospital Clinic Barcelona написав статтю про зареєстровані випадки зараження під час гри в секс-рулетку. На його думку, це свідчить про те, що люди стали менше боятися і «втратили повагу» до ВІЛ.

Секс-рулетки найчастіше проводяться серед геїв. Під час вечірки ніхто не одягає презервативи, проте всі учасники носять маски і дотримуються інкогніто.

Іноді носії ВІЛ перед секс-рулеткою п’ють противірусні препарати, щоб зменшити ймовірність зараження. Такі секс-рулетки називають «блакитними».

Є інформація, що ця гра була придумана в Сербії і спочатку називалася «сербська секс-рулетка» — за аналогією з широко відомою російською рулеткою. Зазначається, що найчастіше такі заходи відвідують забезпечені люди, які шукають гострих відчуттів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here