Росія реструктуризує борг України

0
80

Росія запропонувала реструктуризувати борг України на три роки. Це кращі умови, ніж пропонував МВФ, заявив президент РФ Володимир Путін за підсумками саміту G20 в Антальї.

Путин

«Ми не просто погодилися з реструктуризацією українського боргу, ми запропонували кращі умови… що нас просив МВФ», — цитує Путіна «Інтерфакс».

«Нас просили перенести цей платіж на наступний рік. Я сказав, що ми готові піти на більш глибоку реструктуризацію: готові піти на те, щоб у цьому році взагалі не отримувати ніяких грошей, а в наступному році отримати мільярд, у 17-му — ще мільярд і у 18-му — ще мільярд», — додав російський президент.

Він також зазначив, що МВФ намагався умовити Росію перенести платежі за боргом України на 2016 р.

У той же час Путін заявив, що розраховує, що США, ЄС або міжнародні фінансові організації нададуть гарантії виплати Україною Росії боргу.

«Причому ми сподіваємося, що це питання буде вирішено до початку грудня поточного року», — зазначив президент РФ.

За словами Путіна, цей строк визначений з урахуванням визначеного графіка роботи Міжнародного валютного фонду».

«Ми переговорили з цього питання з пані Лагард сьогодні «на ногах», але все-таки переговорили, і з президентом і міністром фінансів США», — уточнив Путін, додавши, що «це пропозиція була сприйнята з інтересом».

«Ми домовилися з партнерами, що найближчим часом предметно пообсуждаем деталі наших пропозицій», — сказав глава російської держави.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here